Енергоаудит напередодні опалювального сезону

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Чому б не провести напередодні опалювального сезону оцінку домашньої енергії? Цікаве питання, давайте розглянемо всі його аспекти. Поміркувати про це можна під час ранкової прогулянки, і ви точно помітите, що вже з’явився холод в повітрі. Вже звично бачити людей, що гуляють в шортах та зі светрами вранці – отже, треба готуватися.

Незабаром потрібно буде вмикати обігрівач, і хочеться вмикати його якомога менше, але при цьому залишаючись комфортно. Якщо все це вам знайомо, розгляньте питання про планування оцінки домашньої енергії. Також її називають енергетичний аудит, оцінка енергії показує, де ваш будинок втрачає енергію та як зробити його максимально ефективним.


Домашній аудит енергії

Ви можете самостійно виконати просту оцінку енергії вдома або найняти професіонала, щоб забезпечити більш ретельну та грамотну оцінку.

Професійний аудитор використовує різні методи та обладнання для визначення енергоефективності вашого будинку, використовуючи таке обладнання, як вентиляційні двері, які вимірюють ступінь витоків у приміщенні, та інфрачервоні камери, які виявляють ділянки, які “на око” виявити важко, і де повітря проникає в будинок та відсутня ізоляція. Наприкінці оцінки ви точно знатимете, що зробити, щоб підвищити енергоефективність у вашому домі, залишитися в теплі цієї зими та витрачати менше грошей на рахунки за комунальні послуги.

Професійний тепловізор не належить до приладів, які зазвичай є в арсеналі кожного господаря, тому радимо замовити цю послугу в компанії ІННІТІ Енерджі Консалтинг. Вартість тепловізійної зйомки дивіться тут.

За допомогою тепловізійної зйомки ви можете:

  • визначити місця витоків тепла через огороджувальні конструкції будівлі;
  • визначити «містки холоду» в огороджувальних конструкціях;
  • перевірити якість монтажних робіт;
  • визначити місця промерзання в теплоізоляційній оболонці будівлі, дефекти стін і ізоляції;
  • перевірити якість огороджувальних конструкцій.

Багато підприємств надають цю послугу за розумну плату, а деякі надають знижки для малозабезпечених і літніх домовласників. Це послуга, яка може повернути вам заощадження енергії в короткостроковій або довгостроковій перспективі. Читайте детальніше про способи економії тепла та енергії в нашому блозі.


Використовуйте передові технології та досягнення в галузі енергетики для підвищення енергоефективності свого будинку чи підприємства. Компанія ІННІТІ Енерджі Консалтинг працює по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.