Енергоефективна побутова техніка

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Проста зміна налаштувань у вашій пральній машині та сушарці може заощадити енергію та гроші.

Раніше ми вже розповідали вам, як енергетичний аудит може допомогти визначити енергозберігаючі можливості у вашому домі, від ущільнення витоків повітря до додавання ізоляції, що може зменшити витрати на енергію на 5% -30%. А це додаткові гроші у вашій кишені кожен місяць. Але якщо ви все ще шукаєте способи заощаджувати ще більше грошей, перегляньте прилади у вашому домі та те, як ви їх використовуєте – побутові прилади, такі як посудомийні машини, холодильники та пральні машини, становлять близько 13% витрат на енергію домашнього господарства!


Побутова техніка в домі

Незалежно від того, чи ви ремонтуєте чи просто замінюєте прилади у вашому будинку, є кілька речей, які слід пам’ятати під час покупки, якщо хочете заощадити гроші. Подумайте про те, щоб замінити поступово всі прилади на енергоефективні.  Купівля побутової техніки, що відповідає стандарту енергоефективності, може допомогти заощадити гроші в довгостроковій перспективі.

Насправді, пральні машини та холодильники, які відповідають стандартам енергоефективності, є приблизно 20% енергоефективніші за стандартні моделі, а енергоефективні посудомийні машини, використовують лише близько 10 літрів води за цикл. Старі посудомийні машини, придбані до 1994 року, використовують більше 20 літрів води за цикл.


Користуйтеся правильно

Як саме ви експлуатуєте свою техніку, може також вплинути на ваші заощадження щомісяця. Робіть прості речі: запускайте посудомийну машину лише з повним завантаженням, змивайте їжу з вашого посуди перед завантаженням, щоб зменшити споживання енергії у посудомийній машині. Теж саме стосується пральної машини: подумайте про використання холодної води, коли це можливо, і сушіння білизни на свіжому повітрі. Ви також можете переконатися, що ущільнювачі на дверях холодильника є герметичними, закривши дверцята з папірцем або банкнотою, щоб половина залишилася в холодильнику – якщо ви можете легко витягнути папір або банкноту, тоді портібна заміна ущільнювача.

Використовуючи кілька простих кроків для ефективнішого використання ваших приладів та збільшення витрат на енергію при придбанні нових приладів, ви можете додати до заощаджень, виявлених під час енергетичного аудиту, та заощадити ще більше коштів на рахунку за енергію.


Шукайте енергоефективні побутові прилади та правильно їх експлуатуйте. Це допоможе вам додатково заощаджувати. Детальніше про енергоаудит від компанії Energy Consulting. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.