Енергоефективна шкільна ярмарка

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Збережіть енергію та гроші, купуючи шкільні товари в цьому році.

Схоже, списки покупок до школи з кожним роком зростають! Цього року ви можете зменшити вплив ваших покупок до школи на енергію та навколишнє середовище, зробивши кілька простих кроків.

Просто використовуйте мантру: повторне використання, економія, переробка!


Повторне використання

Повторне використання предметів – це найкращий спосіб мінімізувати вплив на навколишнє середовище та енергію вашого повсякденного життя. Подумайте про предмети, які використовують ваші рідні та діти, і перегляньте інвестування в їх багаторазові аналоги. Ви можете не купувати 180 паперових мішечків та пластикових пляшок для води, відправивши свою дитину в школу з багаторазовим обіднім боксом та багаторазовою пляшкою для води!


Правильна економія

Зменшіть кількість нових товарів, які ви купуєте. Найкращий спосіб заощадити енергію та гроші – нічого не купувати; найбільш енергоефективним продуктом є той, який не виготовлений, упакований або не був доставлений взагалі! Візьміть детальний перелік шкільного приладдях, який ви вже мали на руках з минулого року, і переконайтеся, що не витрачаєте гроші на нові предмети, які вам не потрібні.

Інший спосіб заощадження – це забезпечити, щоб предмети, які вам потрібно купити, використовувати найменшу кількість енергії. Якщо ви плануєте придбати комп’ютери або електроніку, переконайтеся, що вони є відносяться до категорії “енергоефективні”. Закупівля енергоефективних продуктів допомагає заощадити гроші та енергію протягом усього навчального року.


Повторна переробка

Ми всі знаємо, що важливо поставити речі, такі як папір та пластик, у потік переробки, але ще важливіше завершити цей цикл! Ви можете допомогти збільшити попит на перероблені товари, купуючи предмети, які містять високий рівень пост-споживчих матеріалів. Шукайте паперові блокноти, ручки, сумки, багаторазові предмети зберігання продуктів і навіть одяг з перероблених матеріалів!

Тоді ви відправите своїх дітей до школи, знаючи, що ви зберегли стільки енергії (і, ймовірно, грошей), наскільки це можливо.

“Зелений список”:

  • Багаторазовий обідній бокс
  • Багаторазова пляшка для води
  • Дерев’яні олівці
  • Минулорічні лінійка, циркуль, пенал
  • Сонячний калькулятор
  • Енергоефективні комп’ютери та електроніка.

Ви можете заощадити енергію та гроші цієї осені шляхом простого скорочення, повторного використання та переробки шкільних витратних матеріалів. Долучайте дітей до збереження енергії та довкілля.

Читайте багато інших цікавих матеріалів про збереження енергії в нашому блозі. Безкоштовні консультації щодо енергоаудиту та тепловізійної зйомки від компанії Energy Consulting. Працюємо у Львові, Івано-Франківську та Тернополі.

© 2019 Smarty.