Енергоефективне виховання

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Коли ви чуєте слова “енергія” та “батьківство” в одному і тому ж реченні, перше, про що ви можете подумати, є власна енергія батьків або її відсутність – після багатьох безсонних ночей з дитиною. Але енергія також вступає у гру, коли ви думаєте про багато дитячих продуктів, які ви потенційно можете використовувати. Як давно ви бували в дитячому відділі будь-якого магазину?

Хоча деякі батьки стверджують, що вам дійсно потрібно лише кілька найнеобхідніших речей для вашої дитини, дуже приємно купувати все-все для свого чада. Але речі мають здатність нагромаджуватися. І велика кількість цих речей використовує додаткову енергію вдома.


Турботливі батьки

Заощадження енергії, можливо, буде не на першому місці, коли у вас вдома з’явиться дитина. Але неважко скористатися вашими чудовими новими “помічниками”, а також зберігати як можна більше енергії.

Ось кілька ідей щодо економії енергії та грошей, коли у вас є діти:

  • Незамінний шезлонг. Якщо ви використовуєте шезлонг-гойдалку для засинання малюка, вимикайте його, коли дитина вже заснула. Багато батьків вважають, що гойдалки незамінні для маленьких діток. Практичніше шезлонг, який вмикається в розетку, тому вам часто не доведеться змінювати батарейки, але, звичайно, він використовує електроенергію. Ви помітите, що як тільки дитина міцно засне, відключіть шезлонг, а ваша дитина спатиме краще і довше.
  • Купуйте світлодіодні нічники. Особливо вони корисні в ці важливі перші кілька місяців життя малюка. Щоб не розбудити всіх в будинку можна вдало розмістити їх в дитячій чи на шляху до неї. Обов’язково купіть світлодіодні нічники. Вони недорогі і практичні в експлуатації.
  • Використовуйте предмети з таймерами. У вас точно кілька іграшок, які відтворюють музику, звуки природи або білий шум, щоб допомогти заспокоїти дитину. У багатьох з них є таймери, щоб вони не працювали невизначений термін. Як і колихання, іноді дитина швидше засне і навіть не помітить, якщо звуки вимкнуться. Відключайте іграшки, коли вони не використовуються. Ми вже обговорювали “енергетичних вампірів” в нашому блозі, і ця ідея також стосується вашої дитячої продукції. Якщо ви не використовуєте її, відключіть її!
  • Прості іграшки для вашої дитини. На сьогоднішній день є багато іграшок, які розважатимуть вашу дитину гучними піснями, звуками та яскравими вогниками. Майже всім їм потрібні батарейки або електрична розетка. Багато дітей люблять їх, але також діти люблять кубики. Більшість маленьких дітей хочуть гратися і вивчати практично все, тому спробуйте щось просте, перш ніж перейти до іграшок, які використовують багато енергії.
  • Спробуйте багаторазові підгузники та тканинні серветки. Багато вже сказано про це! Можливо, вас цікавить, як ми заощаджуємо на витратах на енергію, коли використовуємо підгузники з тканин, оскільки для їх використання потрібні додаткові стоси білизни. Це правда, але ви не побачите значного збільшення плати за воду або електроенергію, оскільки можете використовувати високопродуктивну пральну машинку ENERGY STAR. У цілому ви додатково увімкнете 2-3 рази машинку, але вам не потрібно їхати в магазин за підгузниками або серветками, ви заощаджуєте на паливі та часі.

Здається, існує велика дилема щодо того, чи використання тканинних підгузників насправді є енергозбереженням, як з точки зору виробництва, так і вдома, але розглянемо кількість вироблених відходів. Одноразові підгузники останнє століття заполонили звалища і одна дитина використовує їх сотнями. Це багато підгузників, і вони не дешеві. Ви можете придбати 30 підгузників, які регулюються практично від народження до 2 років, можуть використовуватися багаторазово.

Що ж з вологими серветками? Можна просто купити губки для новонароджених та зберігати їх у пластиковому контейнері; ви можете використати пляшку з розпилювачем води для миття дитини. Хоча підгузники з тканини прекрасно себе зарекомендували, безумовно, вони не для всіх; в Інтернеті є багато інформації, якщо ви вважаєте, що вони можуть бути корисними вам.

Це лише кілька ідей, які ви можете застосувати для економії енергії з дитиною. Очевидно, вибір батьків для кожного є різним, і ви можете не погодитися з нашим, але давайте будемо говорити про це. Поділіться своїми власними ідеями щодо того, як батьки можуть зекономити енергію з дитиною в будинку!


Потурбуйтеся про свою сім’ю та будинок, замовте енергоаудит чи тепловізійну зйомку в компанії Energy Consulting. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.