Енергоефективні подарунки на День батька

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

18 червня в Україні відзначається День батька. Це чудова нагода побачитися з батьками та потішити їх корисними та енергоефективними подарунками.

Бездротовий електроінструмент є корисним та ефективним подарунком для тата.


Бездротові інструменти для газонів

Ваш батько досі використовує звичайну косу для трави? Подумайте про придбання газонокосарки, що не здійснюють шкідливих викидів, для справ в саду та на подвір’ї, пов’язаних з косінням трави та бур’яну. Ви можете знайти енергоефективну продукцію, яка допоможе поратися по господарству. Окрім цього, ви можете допомогти з озелененням навколо будинку – це також буде гарним подарунком. А посаджене разом дерево згодом створить тінь і сховає від жаркого сонця.


Гриль на чистому повітрі

Будинок є не довершеним без гарного місця для барбекю. Подумайте про те, як зробити так, щоб заощадити електроенергію та скоротити викиди вуглецю під час приготування їжі.

Якщо ваш бюджет дозволяє це, то гарним подарунком на День батька може стати гриль. Ви зможете приготувати смачну їжу на відкритому повітрі. Це також може заощадити кошти на домашніх витратах на енергію. Використання духовки в приміщенні під час роботи кондиціонера може стати великою тратою енергії. Насолоджуйтесь сонячним світлом і зменшуйте витрати на електроенергію чи газ. Адже це так просто!


Змініть лампочки для тата

Теж дуже просте енергоефективне рішення. Зміна ламп розжарювання на компактні ліхтарі або світлодіоди може заощадити близько 80% на рік. Заміна 15 неефективних ламп розжарювання у вашому домі на енергозберігаючі лампи може заощадити близько 15000 грн на рік. Для найбільшої економії, замініть старі лампи розжарювання лампочками, які відповідають вимогам енергозбереження. Щоб дізнатись більше про покращення освітлення у вашому будинку, перегляньте ось цю публікацію.


Енергоефективні електроінструменти

Старі електроінструменти вашого батька ще використовують для роботи електроенергію. Розглянемо можливість перенесення його майстерні до 21-го сторіччя з допомогою бездротових електроінструментів. Поряд із зарядними пристроями та зарядженим акумулятором, він може заощадити на 30% більше електроенергії. Ще краще, якщо ви можете знайти ці бездротові інструменти від великих виробників, що підтримують енергозбереження.


День батька лише раз на рік, тому потіште його подарунками, які збережуть гроші та енергію цілий рік! Вам не обов’язково в День батька приносити подарунки, замовте для його будинку енергоаудит. Це буде свого роду вияв турботи та любові.

Дізнайтеся більше про заощадження на опаленні та охолодженні будинку з нашого блогу. Компанія Energy Consulting працює по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.