Енергоефективні подарунки своїми руками

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Самостійно виготовлені покривала чи пледи можуть бути чудовими подарунками для близьких та друзів.

Святковий сезон: ялинка, солодощі, тепло каміна. Кожного року все повторюється. Зробіть цьогорічні свята незабутніми та цікавими створивши власноручні подарунки для ваших рідних. Хенд-мейд подарунки унікальні і абсолютно несхожі на все те, що можна зазвичай купити в магазині. І це дуже приємно та оригінально! Тому, спробуйте кожен рік зробити хоча б один подарунок своїми руками. Це гарний спосіб потренувати уяву, заощадити гроші та створити чудовий презент.


Подарунки своїми руками

Отже, якщо ви налаштовані рішуче, ось деякі ідеї, які ви можете використати. Як додатковий бонус, всі вони можуть бути використані як частина плану енергозбереження, щоб заощадити енергію цієї зими!

  • Безшовні ковдри: вони зараз дуже популярні, і в будь-якому магазині їх можна придбати. Але ви можете створити таку ковдру самостійно: це набагато дешевше.  Придбайте два відрізи флісу, виріжіть смужки з боків, і зв’яжіть їх разом. Все – ковдра готова.
  • Плед: завжди потрібна річ в будинку. Його теж можна придбати в будь-якому магазині, але якщо у вас є швейна машина (або трохи терпіння та часу), ви також можете зробити його самостійно. Вам не доведеться робити нічого фантастично складного. Два довгі шматки тканини, кольорові нитки і унікальний плед готовий. Експериментуйте з кольорами та фактурами – це дуже цікаво.
  • Подушка-грілка: це щось неймовірне! Може бути використана як грілка або холодний компрес. Досить тільки нагріти її в мікрохвильовій печі всього 2 хвилини або покласти до морозильної камери на 2 години – залежно від використання. Зробити її не так вже й важко. Візьміть квадрат натуральної тканини і наповніть чимось на зразок гречаної крупи, рису чи гороху.
  • Шарф: зігріваючий подарунок. Володієте техніками в’язання? Тоді вперед! В магазинах для творчості є безліч ниток різних відтінків та кольорів. Ви можете створити ексклюзивний шарф будь-якої довжини та кольору.

Створити гарний подарунок своїми руками не так вже й складно – головне трохи терпіння та натхнення. Презентувавши власноручні подарунки, ви і ваша сім’я зможете посидіти з чашечкою гарячого какао, загорнувшись в тепле покривало. Відчувайте тепло сімейного затишку та теплого будинку, навіть тоді, коли за вікном погода холодна. Завдяки маленьким дрібницям ви зможете зігрітися не підвищуючи температуру опалення в будинку.


Підготуйте для святкового сезону цього року теплі домашні подарунки, такі як ковдри, подушки-грілки та шарфи. Залучіть всю сім’ю до енергозбереження. Дізнайтеся багато цікавого з нашого блогу.

Компанія Energy Consulting пропонує вам енергоаудит будинків та підприємств. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.