Енергоефективні світлодіодні вуличні світильники

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Яке ж красиве енергоефективне зовнішнє освітлення! Зовнішні сонячні ліхтарі використовують сонячні батареї, які перетворюють сонячне світло на електрику, і їх легко встановити самостійно та вони практично не потребують обслуговування.

Одна з найкращих речей, що стосується літа для багатьох людей, це те, що весь час можна проводити на вулиці на передньому або задньому дворику, особливо по вечорах, коли можна поспілкуватися з сусідами і насолодитися трохи більш прохолодним вечірним повітрям. На сьогоднішній день відкритий простір можна вважати продовженням вітальні, і безумовно, приємно мати гарну атмосферу та освітлення на ваших відкритих майданчиках. Ви хочете знайти енергоефективне зовнішнє освітлення? Одне з прекрасних місць для початку – це вуличні сонячні ліхтарі!


Використання енергоефективного освітлення

Зовнішні сонячні ліхтарі використовують сонячні батареї для освітлення у вечірній та нічний час, вони прості в установці і майже обслуговуються безкоштовно! Настінні лампи, стоячі світильники та світильники безпеки також часто використовують зовнішнє сонячне освітлення. Ці освітлювальні прилади можна використовувати практично в будь-якому місці, хоча найкраще розміщувати їх у місцях, де вони будуть отримувати багато сонячного світла, щоб працювати на оптимальному рівні. Обов’язково перевірте маркування продукту “нічний час”, щоб визначити, чи вибране світло відповідатиме вашим особливим вимогам освітлення.

Звичайно, при виборі зовнішнього освітлення особлива атмосфера не є єдиною причиною і багато людей потребують зовнішнього освітлення для цілей безпеки.

Для кращого вибору зовнішнього освітлення, ви можете розглянути наступні речі:

  • Світильники з датчиками руху – це чудовий варіант захисту, який заощаджує енергію, не працюючи весь час
  • Таймери декоративного освітлення або світильники безпеки на вулиці
  • Використовуйте енергоефективні світлодіодні або люмінесцентні лампи замість ламп розжарювання

Заходьте на наш блог, щоб отримати найбільш енергоефективне освітлення. Щоб отримати додаткові відомості, перегляньте наші поради щодо енергоефективного освітлення та дізнайтесь більше про вибір освітлення, щоб заощадити гроші. Сподіваємося, що ваше літо буде відмінним, і ви отримаєте можливість насолодитися своїм відкритим простором навіть у вечірній час!


Ліхтарі на сонячних батареях дуже популярні серед власників будинків, земельних ділянок та садів. Це гідна альтернатива звичайному освітленню та чудовий спосіб почати використовувати відновлювану енергію.

Професійний енергоаудит вашого будинку чи підприємства від компанії Energy Consulting. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.