Енергоефективність навколо нас

Енергоаудит Львов, Ивано-Франковск, Тернополь

Енергоефективність будинку стосується всіх речей у вашому домі та навколо нього. Ви вже робите деякі речі для підвищення енергоефективності, наприклад, вимикаєте світло, коли ви виходите з кімнати, сортуєте побутові відходи або користуєтеся душем замість ванни. Проте, це ще не все що можна зробити для вашого будинку.

Чи знаєте ви, що продуманий ландшафтний дизайн заощаджує достатню кількість енергії для вас? Вибір правильного ландшафту для вашого клімату зменшить витрати на технічне обслуговування, скорочує витрати на опалення та охолодження, захищає ваш будинок від холодного вітру та гарячого сонця, знижує рівень шуму та забруднення повітря та зменшує споживання води. Особливо після того, як останній сніг розтанув і стало видно, скільки робіт біля будинку потрібно зробити.

Збереження води – це також один з кроків до ефективності будинку. Отже, що ми можемо зробити? Наприклад, бочки для збору дощової води можуть забезпечити безкоштовне джерело свіжої води для вашого газону чи грядок.


Економія води

Дізнайтеся про свої рослини більше

Якщо ви знаєте, скільки води насправді потребують ваші рослини, ви ніколи не заллєте їх. Є рослини, які люблять більш сухий грунт, а є, навпаки, які потребують частого поливу. Найкращий час для поливу рано вранці, тому що менше вологи втрачається на випаровування. Випаровування є найвищим в середині дня.

Знайте свій клімат

Спробуйте для ландшафтного дизайну використовувати рослини, які притаманні саме для клімату вашого регіону проживання. А також такі, що мають розлоге коріння, щоб утримувати вологу довше. Не забудьте також врахувати мікроклімат вашого будинку при виборі кімнатних рослин!

Збір води

Бочки з дощем це невеликі інвестиції з великими перевагами. Воду, що стікає з даху вашого будинку, можна використовувати для поливу рослин у вашому саду. Для пиття людям ця вода не підходить, але для рослин це саме те! Встановлюючи таку бочку, ви матимете доступ до вільного джерела свіжої води для використання на вулиці, заощаджуючи гроші на рахунку за воду та надаючи вам доступ до води між дощовими днями.


Хочете зробити свій дім справді енергоефективним? Тоді не забудьте запланувати цього року проведення енергоаудиту. Ціни на енергоаудит від компанії Energy Consulting ви можете переглянути тут. Найпростішим пунктом у вашому списку на цей сезон є встановлення бочки для дощової води.

Вибір правильного ландшафтного дизайну для вашого клімату зменшить витрати на технічне обслуговування, скорочує витрати на опалення та охолодження, захищає ваш будинок від холодного вітру та гарячого сонця, знижує рівень шуму та забруднення повітря та зменшує споживання води.

© 2019 Smarty.