Енергоефективність орендованого будинку

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Якщо говорити з досвіду, орендуючи житло або маючи власний будинок, великих витрат на комунальні послуги не уникнути. Адже не приймаючи заходів щодо підвищення енергоефективності, ваші комунальні платежі можуть досягти плати за оренду. Щоб уникнути таких фінансових труднощів, ми склали список, який не тільки допоможе вам заощадити гроші, але й електроенергію.

Вам не потрібно бути власником будинку, щоб заощадити на рахунках за комунальні послуги. Орендатори та домовласники можуть заощадити гроші та енергію за допомогою декількох простих порад.


Вимкніть електроприлади

Якщо ви платите за кабельне телебачення, ви можете платити більше, ніж ви думаєте. Кабельні настільні передавачі споживають більше енергії, ніж більшість інших електронних компонентів. Вони споживають енергію навіть тоді, коли телевізори вимкнені! Виправлення для цього надмірного використання настільки ж просте, як швидкий перемикач. Вимкніть живлення, коли такі пристрої не використовуються. Цей метод скорочує витрати електроенергії.

Крім того, обов’язково вимикайте домашні стаціонарні комп’ютери, монітори та ноутбуки, коли вони не використовуються. Навіть режим сну та інші функції керування живленням можуть заощадити електроенергію протягом дня. Ви також можете придбати електроніку з енергоефективним маркуванням, яка може зменшити споживання електроенергії на 75% для деяких виробів. Ви можете дізнатись більше порад щодо зменшення споживання енергії з домашньою електронікою тут.


Опалення та охолодження

Нагрів та охолодження вашого будинку належним чином є найбільш економічно ефективним способом ведення рахунків за комунальні послуги. Найпростіший спосіб зробити це – планування термінів нагріву та охолодження за допомогою програмованого термостату, коли ви знаходитесь не вдома. Якщо ви живете в старому будинку без програмованого термостата, обов’язково встановіть його. Якщо ви є винаймачем, рекомендуємо запропонувати оновлення своєму орендодавцю, оскільки це допоможе вам обом заощадити гроші в довгостроковій перспективі.

Ще одним швидким виправленням для скорочення витрат на опалення та охолодження є заміна чи очищення фільтрів на обігрівачах та кондиціонерах. Обов’язково звільніть всі вентиляційні отвори, що блокуються меблями. Це дозволить ефективно працювати системі у вашому домі. Це також чудовий спосіб зменшити алергени.

Влітку охолодження будинку є першочерговим завданням. Спробуйте тримати жалюзі закритими впродовж дня, щоб блокувати сонячне світло, навіть коли кондиціонер ввімкнений.


Освітлення

Звичайно, ми нагадуємо вам замінити ваші неефективні лампи розжарювання. Світлодіодні лампи використовують на 75-80% менше енергію і набагато довше працюють. Заміна навіть 15 ламп розжарювання може заощадити вам значну суму на рік. Вимкнення світла, коли воно не використовується, не є найважливішим, але може допомогти скоротити 5% витрат на освітлення у вашому енергетичному бюджеті.


Отже, незалежно чи є ви наймачем або власником житла, ви можете знизити рахунки за комунальні послуги та заощадити енергію лише за декілька невеликих кроків. Орендатори та домовласники можуть заощадити на своїх рахунках за енергію, вимикаючи електроніку через блок живлення та замінити старі лампочки на нові енергоефективні.

Проведення енергоаудиту будинку – гарне рішення, щоб почати заощаджувати правильно. Вартість послуги можна переглянути тут. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.