Енергоефективність та фітнес – чудове поєднання

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Сьогодні розповімо вам про дослідження, які стосуються випадкової фізичної активності. Дослідження показують, що невелика колекція рухів, які ми часто вважаємо несуттєвими, наприклад, постукування пальцями, вправи для ніг або біг замість їзди автобусом, – мають значний вплив на наше здоров’я та серцево-судинну систему.


Здоровий спосіб життя

Чим більше ми думали про це, тим більше розуміли, що багато повсякденних дій, які сприяють загальній фізичній готовності, виявляються досить енергозберігаючими та екологічними.

Наприклад, кожен день тижня ви пересуваєтеся містом: хтось в переповненому автобусі чи метро, хтось використовує тролейбус. Прогулянка назад та вперед до зупинки, ​​сходи і ескалатори, дорога з роботи – все, що являє собою випадкову фізичну активність, так як прости сидіти на місці ви не можете. Користуючись громадським транспортом, а не автомобілем, можна зменшити викиди вуглецю в атмосферу.

Проте, громадський транзит не є варіантом для всіх, але більшість людей все ж його використовує. Ви коли-небудь чули про те, що велика кількість витрати енергії на повсякденну діяльність може сприяти загальній фізичній працездатності, як це робить звичайне фізичне навантаження.

Ось як відбувається енергозберігаюча діяльність, наприклад:

  • Миття посуду вручну замість використання посудомийної машини
  • Паркування авто далеко від продуктового магазину, а не пошук найближчого місця
  • Підвішування одягу вручну частіше, ніж використання сушарки для одягу
  • Використання сходів замість ліфта
  • Заняття садівництвом, витягання бур’янів, обрізка дерев
  • Частіше мийте лампи, плафони і вікна. Бруд та пил знижують освітленість в кімнаті на 30%
  • Приготування їжі, подрібнення та нарізання продуктів вручну, а не за допомогою комбайнів
  • Прогулянки / їзда на велосипеді як частина вашого дозвілля або для виконання доручень
  • Створення простих енергозберігаючих технологій у домашніх умовах (ущільнення повітря, сортування сміття).

Можна продовжувати й далі, але ми думаємо, що ви вже побачили тенденцію – ці рухи допомагають підсилити вашу щоденну фізичну активність, одночасно зменшуючи загальне споживання енергії. Ми перерахували лише кілька способів енергозберігаючої поведінки, доповнюючи інші сфери вашого життя. Подумайте, якими способами ви об’єднали енергоефективні форми поведінки та заняття фітнесом?


Як заощаджувати кошти на оплаті комунальних рахунків дізнавайтеся в компанії Energy Consulting. Ви можете замовити тепловізійну зйомку будинку чи підприємства зателефонувавши до нас. Вартість тепловізійної зйомки перегляньте тут. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.