Енергоефективний будинок готовий до будь-якої погоди

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Розробка ландшафтного дизайну навколо вашого будинку є запорукою максимізації енергозбереження.

Розпускаються бруньки, цвітуть перші квіти, температура стрімко піднімається вгору. Це все вірні ознаки того, що весна вже тут і літо не за горами. Можливо, у вас попереду і дощові дні, треба бути готовому до всього. Подібно до того, як ваш літній одяг треба підготувати до теплого сезону, ваш будинок теж потребує підготовки.


Будьте готові до бурі

Перевірте, чи дах будинку не протікає, чи не відстає черепиця в деяких місцях. Пошкоджені після зими ділянки даху слід закріпити покрівельним герметиком. Також перевірте, чи герметично закриваються двері та вікна, щоб гарантувати, що ваш будинок є герметичним, щоб запобігти надходженню вологи та тепла до нього. Якщо вам потрібно покращити ізоляцію, ми маємо деякі поради для вас.


Підготуйтеся до тепла

Будьте готові до літніх температур, перевірте свій кондиціонер. Підтримка вашого кондиціонера в належному стані допоможе вам заощадити гроші, збільшивши термін його служби. Спочатку перевірте фільтри; забиті, брудні фільтри блокують нормальний потік повітря та знижують ефективність його роботи. Заміна брудного, засміченого фільтра чистим може знизити споживання енергії кондиціонера на 5% до 15%. Якщо у вас є спліт-система, очистіть від сміття та листя вентилятор, компресор та конденсатор. Також змініть напрямок лез стельового вентилятора, щоб вони поверталися проти годинникової стрілки.

Щоб зберегти ваш будинок прохолодним, подумайте про обмеження використання газової плити, а замість цього використовуйте мікрохвильову піч або вуличний гриль. Встановлення ефективного освітлення, яке потребує меншої енергії, також може допомогти знизити температуру приміщення. Тільки від 10% до 15% електроенергії, яку споживають лампи накалювання, витрачається на освітлення – решта перетворюється на тепло. Купуйте енергоефективні лампи, такі як світлодіоди.


План для ландшафтного дизайну

Теплі температури означають, що пора зайнятися подвір’ям та садом. Добре оформлений ландшафт може не тільки прикрасити ваш будинок, це також може зменшити витрати на опалення та охолодження. Правильно розміщені дерева можуть заощадити до 25% енергії, характерної для домашнього використання, і в середньому добре продуманий краєвид заощаджує достатньо енергії, щоб окупити себе протягом восьми років!

Переконайтеся, що ви використовуєте озеленення саме для вашої кліматичної зони та мікроклімату.


Стратегії щоденного комфорту та ефективності

Ви можете зберігати свій будинок прохолодним та комфортним протягом літа без витрат електрики. Купуйте програмований термостат, щоб автоматично встановлювати температуру, коли ви не вдома. Сушіть одяг на вулиці за допомогою літнього сонячного світла, а не сушарки, економте електроенергію. Тримайте жалюзі та штори закритими вдень, щоб зменшити проникнення сонячного тепла.


Влітку довші дні, ми проводимо більше часу надворі готуючи барбекю та засмагаючи, але це також гарний час зниження витрат на електроенергію. Переконайтеся, що ваш будинок готовий почати заощаджувати енергію та гроші! Хочете отримати додаткові поради? Перегляньте інші весняно-літні поради щодо енергозбереження від компанії Energy Consulting. Для більш детальної інформації звертайтеся до нас.

Підготувавшись заздалегідь до високих температур ви заощадите гроші та енергію в літній час!

© 2019 Smarty.