Енергоефективний будинок до літа готовий

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Сувора зима нарешті закінчилася, а весна вже зігріває першими променями сонця. Це означає, що ви незабаром ввімкнете кондиціонер, але чи ваш будинок дійсно готовий до настання тепла? Оскільки витрати на енергію завжди високі, важливо переконатися, що ваш будинок настільки ж продуктивний, як це можливо, і справа не лише в системі кондиціонування повітря! На щастя, у нас є кілька основних порад для вас.

Щоб оцінити енергоефективність у вашому домі, ви можете виконати свій власний енергетичний аудит або винайняти професіоналів, щоб це зробили для вас. По-перше, давайте розглянемо деякі основи енергоаудиту.

Дізнайтеся більше про енергетичні аудити вдома.


Знайдіть і усуньте повітряні витоки

Найшвидший спосіб витрачати гроші у вашому будинку полягає в тому, що все повітря (тепле або прохолодне) втікає з нього. Перевірте ваші вікна, двері і підлоги. Ви можете використовувати свічку або запальничку для виявлення витоків повітря. Знайшовши їх скористайтеся відповідним інструментом та ущільнювачами для усунення проблеми.


Перевірте свою теплоізоляцію

Залежно від віку вашого будинку та від того, коли останній раз ви встановили ізоляцію, у вас може бути пошкоджена ізоляція. Крім того, переконайтеся, що доступ до вашого горища належним чином ізольований.

Перевірка рівня ізоляції стін складніша справа. Тут краще скористатися тепловізором. Тепловізійна зйомка – це метод контролю теплових втрат будинку, який дозволяє оцінити стан теплоізоляційних властивостей огороджувальних конструкцій. Дізнатися про вартість тепловізійної зйомки можна тут.


Освітлення

З точки зору вашого загальної вартості електроенергії, все, що пов’язано з кліматичним контролем в будинку, безперечно становить більшу частину витрат, але на освітлення припадає близько 10% від вашого рахунку. Витратіть кілька хвилин, щоб перевірити свої лампочки, щоб побачити, чи є більш ефективний варіант. Якщо ви хочете заощадити кошти, поступово замініть старі лампи розжарювання на компактні люмінесцентні лампи або світлодіодні лампи.


Професійний енергетичний аудит

Якщо ви дійсно хочете збільшити енергоефективність у вашому домі, ми рекомендуємо розглянути питання про запрошення професіонала для проведення енергоаудиту. Енергетичний аудит на дому, що проводиться кваліфікованим фахівцем, гарантує, що у вас будуть всі факти, необхідні для вирішення енергетичних проблем вашого будинку. Цікаво, чи все в порядку з ізоляцією в будинку? Звертайтеся до Energy Consulting та отримуйте якісні та доступні послуги.


Якщо ви дотримаєтесь усіх цих порад, ви будете готові до літа у вашому енергоефективному будинку в найкоротші терміни. Ви можете заощадити гроші цього літа, перевіряючи свій дім на витік повітря та достатню ізоляцію.

© 2019 Smarty.