Енергоефективний будинок – впевненість у завтрашньому дні

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Коли ви чуєте “енергоефективний будинок”, ви вже можете знати, що це означає. Ви, мабуть, уявляєте, які кроки ви виконуєте у вашому домі, щоб зменшити витрати, наприклад, вимикаєте світло, коли ви виходите з кімнати, берете участь у місцевій програмі переробки сміття або скорочуєте час прийняття душу. Або, можливо, енергоефективність для вас означає виконання кроків для вдосконалення будинку, щоб заощадити стільки енергії та грошей, скільки максимально зможете.

Але чи знали ви, що енергоефективність будинку починається, ще до того як ви переїдете до нього? Все починається з структури вашого будинку. Але не можна плутати з розмірами, житлом може бути маленька двокімнатна квартира в міському центрі або заміський будинок на 200 квадратів. Кожен дім має можливість впроваджувати енергозберігаючі заходи.


Підвищуємо енергоефективність будинку

Однак для того, щоб зробити будинок справді енергоефективним, необхідно діяти таким чином, щоб максимізувати заощадження та домашній комфорт, перш ніж ви розпакуєте першу коробку речей. Але як ви можете бути впевнені, що ваш будинок настільки ж енергоефективний та надійний, як про це стверджує ваш ріелтор? Ніяк, поки не переконаєтеся на практиці.

Тепловізійна зйомка – найкращий спосіб побачити чи буде ваш будинок теплим взимку. Замовте тепловізійну зйомку  вашого будинку або квартири.

Переконайтеся, що ви винаймаєте акредитованих та сертифікованих працівників для виконання робіт. Працівники компанії Energy Consulting пройшли навчання в Центрі підготовки енергоменеджерів НТУУ «КПІ» і отримали відповідні сертифікати. Співпраця з нами принесе вам лише користь та нові знання.


Поради по вибору енергоаудиторів

Ці рекомендації дадуть вам упевненість у тому, що ви отримаєте якісну роботу:

  • Порівняйте ціни та відгуки про фірму
  • Дізнайтеся все стосовно енергоаудиту та якості роботи
  • Виберіть акредитованих та сертифікованих працівників, які прагнуть до якісної роботи на дому
  • Заощаджуйте час та кошти на модернізацію, винаймаючи висококваліфікованих фахівців

Це також означає, що енергетичні оновлення, в які ви інвестуєте, призведуть до безпечного, комфортного та ефективного житла. Наші рекомендації будуть корисними для підвищення ефективності вашого будинку та зменшать ваші рахунки за комунальні послуги.


Коли ви будете готові прийняти рішення та підвищити енергоефективність свого будинку, перегляньте наш веб-сайт, а потім перейдіть до розділу “Контакти”, щоб зв’язатися з нами та розпочати співпрацю. Ми працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.