Енергозбереження – це дуже просто!

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Зробіть енергозберігаючі подарунки для своїх близьких.

Шукаєте в останні хвилини подарунки, які доповнять свято ваших близьких? Ми підібрали для вас кілька енергозберігаючих подарунків. Якщо ви все ще в пошуках, то чому б не придбати речі, які допоможуть вашим друзям та родині заощаджувати енергію та гроші протягом усього року! Ось кілька ідей, які допоможуть вам розпочати роботу.


Світлодіодний нічник

Нічники можуть бути корисними для вашої сім’ї та захистять від падіння вночі та допоможуть позбутися страхів дітей спати в темряві. Купуючи нічник у вигляді улюбленого персонажа, чому б не вибрати варіант, який заощадить вам гроші? Енергозберігаючі лампочки (такі як світлодіоди та компактні люмінесцентні лампи) можуть заощадити неймовірну кількість енергії та грошей протягом усього року, а нічник це веселий та практичний подарунок для дитини. Енергоефективна лампочка може виробляти таку ж кількість світла за меншу кількість грошей. Це дійсно важливо!


Програмований термостат

Є подарунок не тільки для дітей! У вас в домі все ще працює “старомодний” термостат? Такий, який потрібно налаштовувати кілька разів на день, щоб заощадити енергію, коли будинок не потрібно опалювати, або такий, який ніхто в домі не вміє використовувати? Маючи програмувальний термостат, ви зможете встановити заздалегідь встановлений графік, щоб автоматично зберігати в будинку комфортну температуру, одночасно заощаджуючи енергію та гроші. Перемикаючи термостат на 10-15 градусів всього на 8 годин на добу, середній споживач може заощадити 5% -25% на річному рахунку за опалення!


Новий душ

Економія енергії та грошей полягає не тільки в тому, щоб використовувати менше електроенергії та природного газу. Прилади з низьким рівнем течії води економлять енергію, а також воду, ще один цінний ресурс. Зменшення кількості води, що використовується під час прийому душу з простим встановленням душової головки з низьким рівнем потоку, збереже гарячу воду та зменшить витрати на підігрів води.


Сонячний зарядний пристрій

Зарядні пристрої від сонячних батарей USB – це чудові гаджети, які можуть заряджати пристрої за допомогою розетки USB. Скористайтеся цією можливістю, щоб використовувати відновлювану енергію сонця.


Набір для ізоляції вікон

Ці комплекти – це швидкий і простий спосіб покращити ваш будинок, якщо ви не можете замінити старе вікно. Комплекти містять стрічки та плівки, вони легко встановлюються і дозволяють швидко заощадити енергію. Це недорогий та ідеальний подарунок!


Сенсорні вимикачі

Звичайно, найкращий спосіб зберегти енергію та гроші – це пам’ятати, що потрібно вимкнути світло, коли ви виходите з кімнати, але іноді в суєті, коли ви поспішаєте кудись, легко забути вимкнути світло в будинку. Найбільш поширеним способом керування освітленням в будинках є сенсорні датчики. Датчики визначають активність у приміщенні та автоматично вмикають або вимикають світло. Вони забезпечують зручність відключення світла відразу після виходу з кімнати та вмикання, коли хтось заходить в приміщення.


Енергетичне обстеження будинку

Енергоаудит – найкорисніший та коштовний подарунок для вас та членів вашої сім’ї. Особливо якщо ви є домовласником, і вже давно шукаєте спосіб перевірити свій будинок на ефективність. Це захід, що призведе до зменшення витрат на опалення та збереження енергії цієї зими. Оплата надмірно високого рахунку за опалення – що може бути більш неприємного?


Слідкуйте за нашими рекомендаціями та порадами в нашому блозі.

Компанія Energy Consulting надає безкоштовні консультації щодо енергоаудиту та всього що з ним пов’язано. Телефонуйте нам та замовляйте енергоаудит та тепловізійну зйомку. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.