Енергозберігаючі проекти своїми руками

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергозберігаючі проекти покращують енергоефективність будинку та заощаджують вам гроші.

Енергозберігаючі проекти не повинні коштувати тисячі доларів або вимагати додаткового залучення підрядників. Ви можете змінити споживання енергії у вашому будинку за допомогою декількох простих проектів. Енергозбереження тепер може бути простим.

Кожен проект спрямований на потенційну економію енергії. Крок за кроком ви досягнете відповідного рівня енергозбереження та зробите свій будинок більш комфортним для проживання.


Знизьте температуру нагріву води

Цей простий проект рекомендує знизити температуру водонагрівача до 50 градусів. Зниження температури вашого водонагрівача може заощадити від 300 до 1000 грн щорічно за кожне зниження температури на 10 градусів і зменшить ризик попектися водою. Ця дія займе всього кілька хвилин і нічого не коштує!


Ізолюйте труби гарячої води

Ізоляція труб гарячої води зменшує втрати тепла та може підвищувати температуру води на 2-3 градуси, ніж неізольовані труби, що дозволяє встановити нижчу температуру нагрівання води. Це проект середньої складності та може заощадити 200 – 400 грн на рік. Цей процес займе близько трьох годин для невеликого будинку і коштує в цілому не дорого.


Ізолюйте резервуар для гарячого водопостачання

Подібно до того, як ізоляція стіни або даху, ізоляція резервуару для гарячої води, це легкий та недорогий спосіб підвищити енергоефективність та заощадити гроші щомісяця, особливо якщо у вас є старий резервуар для води. Це також проект середнього рівня складності та може заощадити вам від 450 до 1200 грн щорічно. Це займе всього півтори години і буде коштувати не так і багато грошей.


Встановіть вікна енергозберігаючим склом

Встановлення енергоефективних вікон – це одне з найбільш економічно вигідних рішень для підвищення енергоефективності. Вони легко встановлюються, але коштують певної суми вашого бюджету. Фактично, такі вікна можуть знизити плату за комунальні послуги так само, як і заміна дверей на більш сучасні. Проект може заощадити 10% -35% на рахунках за енергію.


Усуньте повітряні витоки

Витоки повітря можуть витрачати багато ваших коштів. Одне з найшвидших завдань, що стосуються енергозбереження та збереження грошей, – це ущільнення та усунення всіх тріщин та великих отворів. Цей простий проект буде коштувати від 100 до 800 грн, і це займе всього 1-2 години. Це також заощадить 5% -10% на рахунках за енергію.


Встановіть додаткові ущільнювачі

Ви можете використовувати ущільнюючі прокладки у вашому домі для герметизації повітря через рухомі конструкції, такі як вікна або двері, і заощадити на рахунках за енергію. Це простий проект, який займає лише годину. Буде коштувати від 150 до 300 грн, і ви заощадите 5-10% на рахунках за енергію.


Реалізація цих енергозберігаючих проектів – це простий та недорогий спосіб зробити ваш будинок більш енергоефективним та заощадити на щомісячних рахунках за енергію. У нашому блозі ви також можете ознайомитися з іншими способами економії.

Щоб прискорити вашу роботу та спрямувати ваші дії у правильне русло, зверніться до компанії Energy Consulting. Послуги тепловізійної зйомки та енергоаудиту – саме для вас! Звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.