Енергозберігаючий пост-святковий шопінг

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Новорічні свята вже завершуються, але надворі все ще зима, все ще холодно. Ввечері швидко темніє, але тепер ви можете ще довгий час використовувати різдвяні гірлянди для освітлення та створення чудового настрою, адже вони споживають так мало енергії та можуть працювати дуже довго. Використайте таку можливість!

Світлове оформлення будинків та альтанок гірляндами в останні роки стало обов’язковим атрибутом новорічних свят. Гірлянда вже давно стала невід’ємною частиною святкового настрою.


Святкові покупки

Якщо у вас ще є кілька днів відпочинку перед робочим тижнем, займіться святковими покупками. Так, це звучить трохи божевільно, адже свята вже завершуються, і ви вже і так витратили достатньо грошей на декор свого будинку. Кожен з нас трохи фанатіє від шопінгу, особливо в сезон розпродажів та знижок. Скористайтеся нагодою придбати корисний вам товар за доступними цінами.

Приємно здійснювати покупки в напівпорожніх магазинах протягом першого тижня січня, коли починаються акції на сезонні товари. Серед цих всіх новорічних товарів ви можете придбати товари з 50% знижкою, а також знайти великі колекції світлодіодних різдвяних гірлянд та ліхтариків. Ми вже говорили про світлодіодні гірлянди раніше, і вони можуть заощадити вам трохи енергії, тому це справді чудова нагода придбати їх дешевше.

Отже, якщо у вас є деякі гірлянди, які потрібно замінити, це може бути не поганою ідеєю. Ви можете зараз зберегти гроші та енергію, запакувати світлодіодні ліхтарі в коробки та здивувати себе подарунком енергоефективних гірлянд наступного року. Завжди приємно знаходити не використані речі з минулих різдвяних свят.

Світлодіодні лампи не містять шкідливих речовин (ртуті, свинцю) та утилізуються як побутові відходи, що також розширює межі їх використання. Виробники світлодіодних ламп, пропонують гарантійний термін їх роботи до 3 років. Із досвіду використання, відомо, що світлодіодні лампи можуть працювати від -40 до +50 градусів, тому ви можете не хвилюватися за свою святкову ілюмінацію на фасаді будинку.


Що ви знаєте про використання енергію у вашому домі? Професійний енергоаудит допоможе вам дізнатися все про використання енергії та можливості її заощадження. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.