Гаваї – рай відновлюваних джерел енергії

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Гаваї – вважаються раєм для туристів, але дозволити собі постійно проживати на цих островах по кишені далеко не кожному, а все тому, що електроенергія тут коштує дуже дорого. Незважаючи на те, що відвідувачі можуть оцінити залиті сонцем пляжі та теплі океанські бриз, ви, можливо, і не зрозумієте, що Гаваї також є місцем, де займаються відновлюваною енергетикою. Сонця і вітру тут більш ніж достатньо.


Відновлювана енергія

Держава Гаваї планує використовувати ці відновлювані ресурси для досягнення 70% чистої енергії до 2030 року. Це одні з найпрогресивніших цілей в галузі чистої енергетики в країні, і це ще одна причина, чому Гаваї є таким особливим місцем.

Тридцять відсотків гавайських ініціатив “Чиста енергія” походить від практики енергозбереження, таких як:

  • Дизайн будинку
  • Освітлення та денне світло
  • Вікна, двері та світлові люки

Відновлювана енергія становить 40% від державних цілей. Енергія вітру визначена як найбільш комерційно доступна та економічно орієнтована альтернатива поновлюваних джерел енергії. За даними місцевого енергетичного відомства, на Гаваях на кінець 2013 року за рахунок енергії вітру вироблялося 42% електроенергії з поновлюваних джерел.

На Гаваях також доступні інші чисті джерела енергії, включаючи:

  • Геотермальна енергія
  • Сонячна енергія
  • Біомаса
  • Перетворення теплової енергії океану
  • Хвилі

Тут вже нікого не здивуєш тим, що будинок може бути повністю від’єднаним від мережі. Висока ціна нафти і газу на острові, фінансові стимули з боку держави та бажання мати мінімальні вуглецеві викиди спонукають мешканців встановлювати невеликі сонячні фотоелектричні та сонячні системи гарячої води. Проїжджаючи по обох островах, ви можете побачити велику кількості сонячних панелей на дахах будинків.

Веб-сайт Energy Consulting містить багато інформації про використання потенціалу сонячної електрики у вашому домі. Звичайно, підвищення ефективності вашого будинку зазвичай є найпростішим і швидким способом економити гроші та енергію вдома.

Для отримання додаткової інформації про відновлювані джерела енергії та технології енергоефективності, в тому числі про те, як вони працюють та використовуються, і як вони можуть поліпшити ваше життя, будинки, підприємства та галузі, відвідайте наш блог.


Як підвищити ефективність свого будинку чи підприємства дізнавайтесь в компанії Energy Consulting. Замовляйте тепловізійну зйомку та енергоаудит. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.