Герметизація будинку – шлях до економії

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Усунення витоків повітря допоможе зменшити витрати на опалення та охолодження та зробити ваш будинок більш комфортним.
Наприклад, якщо одна з кімнат у вашому домі справді дуже холодна, правильна герметизація може виправити цю проблему.

Спочатку потрібно з’ясувати причину. Це насправді не важко, наприклад, кімната розташована над гаражем і між двома неопалюваними майданчиками горища. Вона межує з неопалюваним простором зовні на трьох стінах і підлозі. Тому, коли настає зима, вона ніколи не буде достатньо теплою.


Опалюйте приміщення, а не вулицю

Єдиний спосіб зберегти тепло в такому приміщенні – перегріти решту будинку або використовувати нагрівачі – і обидва ці варіанти є дійсно дорогими. Найгірше, якщо ви справді часто використовуєте це приміщення. Треба щось робити.

Починайте шукати речі, які потрібно виправити. Найкращий вихід – скористатися тепловізором. Зверніть увагу на ізоляцію. Це тільки на перший погляд здається, що стіни та двері розумно ізольовані, насправді, все не так гладко.

Реальна проблема гірша: тепле повітря виходить без проблем на зовні.

Знімки тепловізора показують усі місця, де холодне повітря може потенційно потрапити у ваш будинок. І це набагато більше, ніж просто вікна – кожен шов, двері та з’єднання у вашому будинку можуть потенційно пропускати повітря.

Витоки повітря є підступними. Навіть добре утеплене приміщення може бути прохолодним, якщо повітря потрапляє ззовні. Зрештою, важко підігрівати кімнату, коли зимове повітря пробивається через тріщини, і це означає, що ваш обігрівач працюватиме довше, тоді як ваші витрати на енергоносії будуть високими.

Використовуючи тепловізійну зйомку, ми виявили:

  • Двері, що вели до неопалюваних приміщень мансарди, були погано встановлені. Дверні рами погано прикріплені та пропускали повітря з усіх боків.
  • Холодне повітря може проникати через електричні розетки.
  • Плінтуси також були проблемним місцем.

Правильна герметизація

Ми підібрали гарні поради щодо ущільнення витоку повітря. Використовуючи це як відправну точку (а також пораду чудового сусіда), ми накреслили свій план вдосконалення житла:

  • Використовуйте дерев’яні гвинти, щоб правильно прикріпити дверні рами.
  • Для додаткової ізоляції використовуйте пінопласт навколо внутрішньої частини дверних каркасів.
  • Використовуйте пінопласт у зоні горищного простору навпроти плінтусів.
  • Користуйтеся монтажною піною для прокладання електричних розеток.

Який ж наступний крок? Отримання енергетичного аудиту. Так багато ви ще не знаєте – кімната ізольована, але чи достатньо? Що ще не вистачає? Ви насправді не маєте уявлення про те, яким буде найкраще використання вашого часу та грошей. Енергетичний аудит допоможе вам визначити, які саме проблеми існують.

І після цього ми, напевно, ви отримаєте теплий будинок!


Сподіваємося, що після того, як все це буде зроблено, у нас буде набагато тепліше приміщення. Отже, якщо у вас є прохолодне приміщення, подивіться на витік повітря. Це буде ваш перший крок до більш комфортного будинку.

Не витрачайте гроші, нагріваючи приміщення з витоками повітря, навчіться точно ідентифікувати та закривати їх!

Замовити енергоаудит або тепловізійну зйомку ви можете за телефонами вказаними на нашому сайті.

© 2019 Smarty.