Готуйтеся до осені!

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Не дозволяйте цьому яскравому осінньому листю і чистому безхмарному небу, обдурити вас, холодна погода вже не за горами. Підготуйте заздалегідь ваш будинок до холоду, вітру та дощів.

В таку пору року, коли ранок вже прохолодний, але вдень все ще сонячно та тепло, ми готові вдягати светри, дивитися футбол, думати про підготовку до свят і насолоджуватися смаком гарбуза з прянощами. Але це також відповідний момент, щоб подумати про оновлення вашого будинку та підготовки його до осені. Холодні дні, як правило, прийдуть до нас, коли ми найменше очікуємо цього.


Нехай у будинку буде тепло

Все вірно: пора подумати про правильний обігрів вашого будинку. Так, ще вчора було +25 градусів на термометрі. Але перш ніж він опуститься нижче, дізнайтеся більше про те, як зберегти свій будинок теплим восени і взимку, ознайомившись з нашими порадами по правильному обігріві будинку. Дізнайтеся, як опалити ваш будинок, а також як заощадити гроші на опалення.

Найкраща система обігріву у світі не допоможе, якщо ваш будинок буде погано ізольованим. Переконайтеся, що ви ще маєте час для встановлення належної ізоляції та ущільнення. Це такі прості речі, але вже ніякі погодні умови не зможуть вплинути на атмосферу в домі. Ущільнювачі для дверей та вікон можуть заощадити вам деяку суму рахунку за енергію.

Якщо ви не впевнені, що ваш будинок може потребувати підвищення енергоефективності, ви також можете провести енергетичний аудит, використовуючи професійний сервіс компанії Energy Consulting. Це домашня інспекція, яка покаже, де і як ви можете втратити тепло і як краще це виправити.

Замовивши тепловізійну зйомку ви отримаєте наочну демонстрацію проблемних місць вашого будинку. Дана діагностика будівель останні кілька років користується популярністю в Україні.

Якщо ви хочете дізнатись, як можна економити протягом року, веб-сайт Energy Consulting підготував для вас інформацію та допомогу, адже ви хоче заощадити гроші, не жертвуючи комфортом. І якщо ви є постійним читачем блогу “Енергозбереження”, то вам дійсно сподобаються наші пропозиції та поради.

Так що будьте готові до осені, а за осінню неодмінно настає зима!


Компанія Energy Consulting пропонує вам послуги з енергозбереження: тепловізійну зйомку, енергетичний аудит, енергоменеджмент. Дізнайтеся ціни на наші послуги тут. Для більш детальної інформації звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на електронну пошту.

© 2019 Smarty.