Ідеї ​​дизайну сонячних батарей для вашого будинку

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Сонячні панелі більше не використовуються тільки для дахів. Коли справа доходить до вибору правильної сонячної електричної або фотогальванічної системи для вашого будинку, обов’язково вивчіть різні варіанти дизайну, доступні для сучасних будинків. Ми вибрали кілька прикладів побудови інтегрованих фотоелектричних систем, щоб надихнути вас.


Варіанти розміщення сонячних панелей

Сонячний фасад

Цей будинок буквально покритий сонячними батареями від стіни до стіни. Зовнішня поверхня покрита тонкоплівковими панелями з мідного індієвого селеніду галію. Ця система буде трохи менш ефективною, ніж типова фотогальванічна система на основі кремнію, але вона буде працювати краще в похмуру погоду.

Сонячна черепиця

Близько 500 сонячних черепиць складають 5,8 кіловат (кВт) розмыщених (фотогальванічна система) на даху будинку. Мало того, що ця технологія на основі з мідного індієвого селеніду галію легко поєднується з традиційними матеріалами для покриття дахів, вона також легко встановлюється на нову конструкцію будинку або під час капітального ремонту даху. Цей варіант варто розглянути, якщо ви готові заплатити приблизно на третину більше, ніж коштує середня сонячна установка.

Сонячний під’їзд

Це майже мрійливий погляд через масив фотоелектричних панелей, які покривають ганок будинку. Система фотогальванічних елементів потужністю 8,2 кВт забезпечує чисту енергію, а також тінь, відфільтроване денне світло і захист від опадів. Завдяки гібридному кристалічному кремнію і ультратонкый технології аморфного кремнію ця система найкраще працює в високотемпературних місцях.

Прозорі сонячні панелі

Ці прозорі сонячні панелі виглядають як світлові люки, але вони також генерують чисту енергію для вашого будинку. Система складається з високоефективних кристалічних кремнієвих фотоелементів, вбудованих в архітектурне скло. До додаткових переваг цього підходу відносяться контроль відблисків, ефективне денне світло і навіть тонкий візерунок, що запобігає зіткнення з птахами.

Сонячний Дім

Цей будинок являє собою гнучкий фасад з фотогальванічної системою, яка йде з даху вниз по найпівденнішій зовнішній стіні. Запозичуючи підхід, що часто використовуэться на вітрильних суднах, цей дизайн створює конструкцію з гнучкими монокристалічними модулями, які легкі і стійкі до суворих умов, таких як вода. Подумайте про пляж, коли справа доходить до цього стилю.


Як тільки у вас з’являться ідеї про те, які сонячні панелі ви хочете використовувати, поговоріть з кількома професійними підрядниками про встановлення і обслуговування домашньої сонячної електричної системи. Вони можуть надати додаткові рекомендації для забезпечення вибору оптимальної системи для вашого будинку.

Зверніться в компанію Energy Consulting для консультації про енергозаощадження, тепловізійну зйомку або енергоаудит.

© 2019 Smarty.