Ідеї щодо того, що робити цього Дня Землі

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Нарешті знову стало тепло! Звичайно, враховуючи те, що в квітні також може випасти сніг, сподіваємося на краще. Але це неважливо! Це весна – це прекрасно, і це означає, що пора знову готуватися до спекотного літа та поміркувати як заощадити гроші!


Кілька ідей відзначення Дня Землі

І, з огляду на те, що День Землі настане вже зовсім скоро, ви можете знайти кілька речей, які ви можете зробити, якщо ви вирішите святкувати День Землі цього року з усіма. Чому б не перевірити корисні поради, які ми вже публікували в нашому блозі раніше, щоб залишатись здоровими та заощаджувати гроші? Або провести власну оцінку домашньої енергії? Або ви можете спробувати деякі варіанти недорогих вдосконалень вдома, щоб заощадити енергію та кошти.

Звичайно, це був би ідеальний час для анекдоту про те, що я буду робити, щоб заощадити енергію цього Дня Землі, але, на жаль, якщо ви живете в квартирі, і ваш план обмежується лише “вимкненням опалення та відкриттям вікон щоб охолодити приміщення”. Звичайно, що це не так. В квартирі також є багато варіантів енергозбереження.

У 2018 році цей день присвячений проблемі пластикових відходів. Пластик шкідливий як для організму людини, так і для навколишнього середовища. Що можна зробити? Сортування та переробка вторинної сировини, особисто ви можете скоротити використання поліетилену йдучи в супермаркет зі звичайною тканинною сумкою чи рюкзаком, викидайте пластикові пляшки у спеціальні контейнери. Подбайте про озеленення балкона або ділянки біля будинку, висадіть квіти чи газон. Це маленькі справи, але спільно вони принесуть користь нашій планеті.

Але що б ви не робили цього Дня Землі – чи це буде оцінка домашньої енергії або енергозберігаючий пікнік, просто пам’ятайте, що ви рухаєтеся у правильному напрямку, і ви будете пам’ятати про ці поради, оскільки вони корисні незалежно від того, який час року зараз.

І якщо у цьому році ви будете робити щось захоплююче до Дня Землі, не забудьте поділитися ним з нами в коментарях!


Подбайте про збереження енергії вдома чи на підприємстві – замовляйте комплексне обстеження в компанії ІННІТІ Енерджі Консалтинг: тепловізійна зйомка, енергоаудит, утеплення. Вартість наших послуг перегляньте тут. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.