Інновації, які могли б заощадити ваші гроші

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Уявіть собі будинок з вікнами, які пропускають світло, але блокують сонячне тепло. Або високоефективну систему опалення та охолодження, яка також забезпечує домашні потреби у гарячій воді, при цьому не використовуючи додаткову енергію. Енергоефективні продукти, подібні до цих, більше не є фантазіями для домовласників завдяки досягненням у енергетиці.

Є проекти, які можуть допомогти власникам житла заощадити гроші за рахунок економії енергії. Для власників будинків та орендарів, які шукають додаткові способи заощаджувати кошти, ознайомтесь із нашими недорогими порадами, пов’язаними з новими інноваційними проектами.


Супер енергоефективні вікна

Поточні енергозберігаючі технології вікон засновані на сонячних елементах керування та покриттях з низьким рівнем відбивання, але Національна лабораторія Lawrence Berkeley (США) знайшла новий спосіб обмежити потрапляння тепла від вікон. Універсальне покриття вікон дозволить мешканцям самостійно контролювати, скільки тепла та світла потрапляє до будинку через їх вікна – зменшуючи потребу в кондиціонерах та штучному освітленні.

Така технологія досягає такого контролю за допомогою недорогого нанокомпозитного електрохромного покриття, яке має допомогти зберегти витрати споживачів після того, як технологія буде комерціалізована.

Практична підказка: розгляньте можливість встановлення світлих кольорових штор із білими пластиковими підкладками – поліпшення, яке може зменшити ріст тепла на 33 відсотки. Ознайомитися з іншими порадами щодо енергозбереження для вікон.


Опалення, охолодження та система підігріву води в одному

Лабораторія Oak Ridge співпрацює з ClimateMaster – провідним виробником геотермальних і водяних теплових насосів – для розробки пристрою, який забезпечить кондиціювання повітря та всі потреби в водяному опаленні типового будинку. Геотермічний тепловий насос Trilogy 40 Q-Mode використовує землю як джерело тепла та поглинання, а не зовнішнє повітря, це допомагає домовласникам знизити витрати на енергію на 65% порівняно з традиційними системами.

Окрім економії енергії, тепловий насос Trilogy 40 Q-Mode також надає екологічні переваги, зменшуючи піковий попит на електроенергію та зменшуючи забруднення атмосфери.

Практична підказка: чистіть чи замінюйте фільтри, щоб забезпечити максимально ефективне використання систем опалення та охолодження. Ознайомтеся з іншими порадами щодо підігріву, охолодження будинку та нашою інформацією про те, що потрібно знати про водонагрівачі.

Щоб отримати додаткові способи заощаджувати енергію та гроші навколо будинку – відвідайте блог Energy Consulting.


Є й інші способи, які могли б допомогти споживачам економити енергію та гроші. Це проведення домашнього аудиту від компанії Energy Consulting. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.