Корисні енергозберігаючі подарунки

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Придбання енергозберігаючих подарунків – це простий спосіб заощадити гроші та енергію цілий рік.

Захопливі рекламні ролики, наліпки “Розпродаж” в кожній вітрині магазину, переповнені торгові центри по всій країні. Це означає, що стартував святковий сезон.


Що корисного подарувати на свята

Плануєте купити комусь електронний гаджет цього року? Незалежно від того, чи буде це новий телевізор, плеєр або гральна приставка, переконайтеся, що ви вибрали продукт, сертифікований як енергоефективний. Такий прилад може ощадно споживати електроенергію протягом всього терміну служби.

Також, коли ви купуєте електроніку для ваших близьких, то чому б не додати до подарунку акумуляторні батареї (з зарядним енергоефективним пристроєм), як приємний бонус? Ми думаємо, що покупки – це набагато веселіше, ніж оплата рахунків за електрику.

Хтось з вашого оточення не використовує енергозберігаючі лампочки, оскільки думають, що вони занадто дорогі? Чому б не змінити цю думку про енергозбереження і не зробити такий подарунок? Адже ви вже самі переконалися, як довго вони працюють, яке від них гарне освітлення, і як зменшуються рахунки за електроенергію. Енергозберігаючі лампочки зазвичай використовують приблизно 25-80% менше енергії і можуть працювати в 3-25 разів довше. Це подарунок, який допоможе заощаджувати.

Однак енергію можна зберігатися не лише ефективною електронікою. Вдягнувши теплі святкові светри ви можете дозволити собі встановлювати термостат на нижчу температуру, заощаджуючи гроші. На думку експертів, кожен крок (навіть найменший) є дуже важливим на шляху до енергозбереження. Долучайте до цієї справи дітей: їх може зацікавити це питання.

Святковий шопінг та подарунки є однією з найбільш радісних частин святкового сезону. Просто пам’ятайте, коли ви складаєте свій список подарунків, перевіряєте його двічі, щоб подумати про те, як ви можете допомогти своїм друзям та близьким заощадити енергію та гроші в цьому сезоні.


Уважно вибирайте обладнання, шукаючи позначку енергоефективності на етикетці. Нехай ваші покупки будуть не лише корисними, а й енергоефективними.

Енергоаудит підприємств та приватних будинків від компанії Energy Consulting. Ви можете замовити обстеження свого об’єкта, заповнивши форму нижче або передзвонивши нашим співробітникам.

© 2019 Smarty.