Кращі 5 порад економії електрики

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Не знаєте як здивувати своїх близьких? Ще не пізно. Здивуйте їх, своїми знаннями в області економії електроенергії!

Ми опитали більше 20 домогосподарок і попросили їх дати поради, які вони використовують вдома, щоб допомогти залучити молоде покоління захисників чистої енергії (тобто, таких, як ви). Це те, що ви, напевно, чули вже 20 раз, але якщо ви послухаєте свою матір, ці поради можуть врятувати її гроші, енергію і допомогти зберегти планету. Зрештою, дії говорять гучніше, ніж слова, чи не так?


Вимикайте світло

Це найпопулярніше правило для будинку – вимкнути світло, виходячи з кімнати. Майже 10% енергії в будинках доводиться на витрати на освітлення. Якщо ви вимкнете п’ять найбільш часто використовуваних світильників з енергозберігаючими лампами, ви можете заощадити велику суму на витратах за електроенергію.


Економте воду

Чи знаєте ви, що середній водопровідний кран тече зі швидкістю 4 літри в хвилину. Просто вимкнувши воду при чищенні зубів, ви можете заощадити більше 600 літрів на місяць. Також обмежте себе п’ятихвилинним душем. Стандартні душові головки використовують більше 8 літрів в хвилину, а також вимагають енергії для нагріву води. Нарешті, поясніть дітям, що туалетний бачок – не іграшка. Стандартні туалетні бачки використовують понад 6 літрів на швидкий злив, в той час як більш старі моделі можуть використовувати до 10 літрів.


Вимикайте техніку від мережі

Вимикайте від електрики обладнання, особливо зарядні пристрої для телефонів, які постійно залишаються в розетці, коли вони не використовуються. Подумайте про те, що б відключати від мережі телевізор, коли його вже ніхто не дивиться.


Одягайтеся по сезону

Носіть відповідний одяг влітку і взимку – це може допомогти знизити витрати, підтримуючи постійну комфортну температуру в будинку. На опалення та охолодження вашого будинку доводиться майже 40% витрат електроенергії. Налаштувавши термостат на 10-15 градусів нижче протягом восьми годин, ви можете заощадити до 15% на рік на вашому рахунку за опалення.


Уникайте холостого ходу

Потрібно почекати когось в машині? Закрийте автомобіль, коли ви очікуєте хвилину або більше. Залежно від розміру двигуна і використання кондиціонера на холостому ходу, може використовуватися від чверті до половини літра пального на годину. Припускаючи, що 10 запусків в день не перевищено, будь-яке вимикання більше однієї хвилини буде економити вам гроші.


Зайдіть на сайт Energy Consulting для отримання більш важливих порад щодо використання енергії. Ми раді дати вам більш детальну інформацію та консультації. Звертайтеся до нас за телефонами вказаними на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.