Купівля енергоефективних приладів економить гроші та енергію

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Багато людей з нетерпінням чекають на знижки в Чорну п’ятницю або різдвяні розпродажі. Ці шопінгові “свята” – це чудова можливість скористатися перевагами або пропозиціями щодо нових, енергозберігаючих пристроїв.

Дізнатися більше про побутову техніку, перш ніж починати покупки може бути корисним, особливо коли ви дивитеся на свою похмуру пральну машину з 90-х років. Нижче ми зібрали кілька корисних підказок , щоб дізнатись більше про енергоефективні прилади та способи заощаджувати гроші та енергію незалежно від того, чи придбаєте ви нове обладнання.

Не забудьте ознайомитись з енергоефективними програмами в своєму місті чи області. Цей інструмент дозволяє споживачам знаходити знижки та інші стимули для підтримки термомодернізації житла.


Посудомийні машини

Посудомийні машини роблять брудну роботу у вашій кухні, а старі посудомийні машини використовують багато води та електроенергії. Але є хороші новини! Сучасні посудомийні машини повинні використовувати 15 літрів води або менше за цикл, а не 40 літрів, як більшість посудомийних машин, використовуваних до 1994 року. Під час сканування цих пропозицій також слід розглянути такі функції, як таймери відкладеного старту, які запустять посудомийну машину в нічний час.


Холодильники

Ваш старий холодильник може нанести вам певний збиток у вигляді збільшення рахунку за електроенергію. Не впевнені у щільному закритті дверей холодильника? Проведіть швидкий тест за допомогою грошової банкноти. Просто закрийте дверцята холодильника з купюрою, так щоб половина була в холодильнику, а половина назовні. Якщо ви можете легко витягнути банкноту, двері потрібно відремонтувати.

Що робити з додатковим холодильником, яким ви ніколи не користуєтеся, або використовуєте лише у свята? Ці старі холодильники можуть додавати певну суму до загального рахунку за електрику. Якщо ви використовуєте свій другий холодильник лише під час свят чи особливих подій, відключіть його, коли це не потрібно.

Крім того, сучасні холодильники мають в арсеналі додаткові функції. Наприклад, функція Eco-Fuzz: якщо після вибору функції Eco-Fuzz не відкривати двері холодильника протягом 6 годин, ця функція автоматично ввімкнеться і переведе холодильник в енергозберігаючий режим. Режим “Відпустка”: при вмиканні цієї функції з метою енергозбереження працюватиме лише морозильна камера. Звуковий сигнал “Дверцята відкриті”: якщо залишити дверцята холодильника відкритими понад 1 хвилину, пролунає сигнал, що сповістить про необхідність закрити їх.

Пральні машини і сушарки

Енергоефективні пральні машини очищають одяг, використовуючи на 35% менше води та на 20% менше енергії, ніж стандартні машини. Сушарки для одягу включають такі функції, як датчик вологості. Він буде автоматично відключати вашу сушарку, коли сушиться одяг. Це не тільки економить енергію, але й збереже зношеність вашого одягу, викликану надмірною сушкою. Також пральні машинки нового покоління мають програми, які підходить для прання делікатних тканин, які не можна піддавати дії високих температур. Завдяки обробці активним киснем білизна стає гігієнічно чистою навіть при пранні за температури 40 °C.


Сучасні споживачі висувають суворі вимоги не тільки до зовнішнього вигляду побутових пристроїв, але й до економічності, адже енергоефективність сьогодні важлива для кожного сімейного бюджету. Дізнайтеся більше корисної інформації про економію енергії та коштів в нашому блозі.

Компанія Energy Consulting пропонує послуги тепловізійної зйомки та енергоаудиту для приватних квартир чи будинків, а також для підприємств і організацій. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.