Легкий спосіб заощадити гроші для геймерів

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Ні, цей допис не має нічого спільного з оглядом відео ігр чи порадами перестати грати 🙂

Згідно з дослідженням про те, скільки енергії використовують консолі для відеоігр, які з більшою чи меншою мірою використовуються: деякі консолі можуть використовувати приблизно стільки ж енергії, скільки споживає ваш телевізор, тому не слід залишити їх включеними протягом години чи довше, коли ви насправді не граєте. І, якщо потрібно, слід враховувати ввімкнення сплячого режиму або автоматичного вимкнення після багатьох годин.

Звичайно, ми хочемо думати, що читачі цього блогу надто підковані, щоб випадково ввімкнути будь-який пристрій і просто дозволити йому працювати, коли вони насправді не використовують його будь-яким способом.

Отже, давайте залишимо цю дискусію на цьому. Не робіть цього!


Пасивне використання електроенергії

Замість цього, давайте перейдемо до того, що всі, хто володіє ігровою консоллю, мають набагато більше шансів це зробити!

Ви випадково чули про вампірів енергії. В основному, багато пристроїв, які продовжують використовувати струм (і тим самим продовжувати збільшувати вартість використаної електроенергії), навіть якщо вони вимкнені.

Хтось з геймерів зі стажем має Xbox 360, Nintendo Wii, Playstation 2 та Nintendo DS. Не можна сказати вам, скільки енергії використовує будь-яка з цих систем, коли вони “вимкнені” порівняно з тим, коли вони використовуються, але ми можемо гарантувати, що це не нуль. Принаймні, майже всі пристрої, про які щойно згадувалося, мають підсвічування, яке на 100% свідчить про те, що “цей пристрій зараз не працює”. Це світло означає, що вони, принаймні, все ще використовують достатньо енергії, щоб живити це підсвічування. Більшість із них також мають можливість бути включеними у віддаленому доступі, що означає, що вони також мають достатньо потужності для цієї функціональності.

Насправді, так треба чинити з великою кількістю електроніки, і, як правило, ви дійсно повинні від’єднати пристрій, якщо він не використовується протягом тривалого часу. І якщо у вас є пристрої, які заряджаються (наприклад, портативні консолі або мобільні телефони), ви повинні відключити їх, коли пристрій заряджено повністю.

Найкращим рішенням цієї проблеми є, звичайно, просто відключити всі консолі, якщо вони не потрібні. І, принаймні, одну з них ви точно не використовували протягом року, тому її не потрібно підключати цілодобово. Менш ідеальний варіант: включити всі консолі в блок живлення, і вимикати його, коли це потрібно.

Але в будь-якому випадку завжди корисно подивитися на електроніку, якою ви найбільше користуєтесь, і дізнатись, чи ви можете знайти спосіб вимкнути її чи повністю відключити, навіть трохи кожен день. Навіть якщо прилад використовує мінімальну потужність, коли він “вимкнений”, він все ще споживає потужність, і вона може накопичуватися з часом.


Заощаджувати енергію в будинку – просто. В компанії ІННІТІ Енерджі Консалтинг знають все про енергозбереження. Пропонуємо вам енергоаудит та послуги утеплення. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.