Любіть свій будинок – зробіть його енергоефективним

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Як почати любити свій будинок? Почніть з того, що вам має бути комфортно перебувати в ньому. Що таке комфорт? Це в першу чергу зручність та тепло. Але за все треба платити. Дізнайтеся далі, як заощаджувати кошти та все ж перетворити свій дім на територію, де перебувати буде приємно.

Ви любите свіже повітря, рослини, родину чи друзів, ви також можете показати якусь любов до свого дому! Заплануйте зробити деякі енергозберігаючі оновлення, які допоможуть вам заощаджувати, коли ви відпочиваєте в будинку. Першими у вашому списку можуть бути інвестиції в енергоефективні обробки вікон. Чи потрібні вони, вирішувати вам. А ось дізнатися де ще ваш будинок втрачає тепло ви можете замовивши тепловізійну зйомку в компанії Energy Consulting.


Потурбуйтеся про вікна

Приділивши трохи часу вашим вікнам, ви не лише забезпечите їм добрий вигляд, вони також можуть значно підвищити комфорт вашого будинку, зменшивши втрати тепла взимку. Ваш перший крок для того, щоб зробити вікна більш енергоефективними та красивими, – це додати щільні штори. Багато квартир та будинків мають на вікнах лише прозору тюль, як в модних журналах інтер’єрів. Це означає, що ви прокидаєтеся кожного разу, коли сонячне світло починає проникати в кімнату, навіть якщо ваш будильник ще не встиг вас розбудити. Штори не тільки дозволять поспати на вихідні; вони також можуть зменшити втрати тепла від теплих приміщень до 10%.

Взимку відкривайте штори на вікнах упродовж дня, щоб дозволити пасивній сонячній енергії допомогти підігріти кімнату. Уночі щільно закривайте їх і переконайтесь, що вікна зачинені, щоб забезпечити мінімальну втрату тепла. Також витратіть час, щоб очистити скло на вікнах, тому що чисті вікна пропускають більше денного світла.


Ущільнення тріщин

Далі в список потрапляє усунення витоків повітря: як теплого з дому, так і холодного з вулиці. Перевірте вхідні двері, що ведуть до передпокою. Якщо з них дме холодом, скористайтеся ущільнюючим бар’єром навколо дверей. Щоб утеплити дерев’яні вхідні двері спробуйте оббити їх. Потрібно щільний і міцний оббивний матеріал — дерматин, натуральна шкіра, вінілова шкіра. Зробити це самостійно буде не просто.


Перевірте вентиляцію

Якщо ви вирішили влітку приймати прохолодний душ, щоб заощадити гроші та воду, але ваша вентиляційна система все одно не справляється з парою, перевірте її справність. Адже утворюється менша кількість тепла та пари. Щоб усунути проблеми з вологістю просто оновіть систему вентиляції. Встановіть електричну вентиляцію для ванної кімнати, яка зможе витягувати від 0,5 до 1,5 кубічних метрів повітря на хвилину.

Не думайте про те, як багато роботи вам доведеться зробити, це все окупитися в довгостроковій перспективі. Це все робиться щоб знизити споживання енергії та витрат у вашому домі. Вам не тільки зручно буде в своєму домі, а й ваші гроші будуть на місці!


Модернізація вікон – це просте та недороге оновлення, яке допоможе зменшити втрати тепла взимку. Ви можете використовувати герметизацію у вашому будинку, щоб ущільнити витік повітря навколо рухомих компонентів будівлі, таких як двері або робочі вікна. Після зменшення витоку повітря у вашому будинку достатня вентиляція має вирішальне значення для здоров’я та комфорту.

Енергосервісна компанія Energy Consulting – це комплексний підхід до підвищення енергоефективності вашого будинку. Ми знаємо, як грамотно досягти економії на комунальних платежах до 70%! Звертайтеся по телефонах вказаних на сайті.

© 2019 Smarty.