Майбутнє за світлодіодними лампами

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Як ви думаєте, що це за індикатори світла на вашому мобільному телефоні, на вуличному освітленні, на позначці виходу та й взагалі домашні лампочки? Якщо ви відповісте, що це технологія світлодіодних технологій (LED) може керувати всім цим, тоді ви досить обізнана людина.


Що таке світлодіоди

Світлодіоди є формою твердотільного освітлення. Світлодіоди стали однією з найбільш енергоефективних і швидко зростаючих технологій. Існує широкий спектр світлодіодних продуктів, доступних на ринку, з технологією автомобілів, комп’ютерами, телевізорами, вбудованими світильниками на кухні, ліхтариками та святковими гірляндами. Світлодіоди відрізняються від інших видів освітлення, оскільки вони працюють значно довше і заощаджують більше енергії та грошей. Вони також майже не випромінюють тепла. Для порівняння, неефективне освітлення ламп розжарювання дає 90% їх енергії, як тепло.

Якщо порівнювати енергозберігаючі лампочки з лампами розжарювання, якщо ви платите певну суму грошей, щоб освітлити простір у вашому домі за допомогою традиційної лампочки, то ви заплатили б приблизно в тричі менше, щоб освітлити той самий простір із світлодіодною лампою. Світлодіоди з кваліфікованими стандартами ENERGY STAR використовують лише 20% -25% енергії та можуть працювати у 25 разів довше, ніж традиційні лампи розжарювання, які вони заміняють. Незважаючи на те, що світлодіодні лампочки на даному етапі дорожчають, як і випадку іншої електроніки, ціни падають, коли на ринку з’являється більше аналогічних продуктів.


Прості розрахунки

Заміна ламп розжарювання на люмінісцентні або світлодіодні зменшує споживання електроенергії до 50-80%. Сучасні люмінесцентні лампи продукують 50-80 Лм на 1 Вт спожитої енергії, тоді як звичайні лампи – 12-15 Лм. Ефективність перетворення електричної енергії у світлову в лампах розжарювання становить близько 5%, а в люмінесцентних – від 20 до 50%.

Оскільки використання світлодіодів зростає, потенціал їх енергозбереження може бути величезним для всіх країн. Згідно з недавньою доповіддю Міністерства енергетики США, до 2030 року заощадження енергії на національному рівні від світлодіодів може становити до 300 Тераватт/годин або еквівалент річної енергії на електростанціях близько 50, 1000 Мегават. Ця економія енергії також зменшить викиди парникових газів на 210 мільйонів тонн вуглецю та зменшить споживання електроенергії в еквіваленті до 24 мільйонів будинків.

Для отримання додаткової інформації про світлодіоди, перегляньте наш блог енергозбереження.


Хочете навчитися заощаджувати та не втрачати енергію? Тоді вам слід звернутися в компанію Energy Consulting. Ми пропонуємо професійну тепловізійну зйомку та енергоаудит за доступними цінами. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.