Настав час почати енергозбереження

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Чому люди не впливають на зміну клімату? Як суспільство ми маємо величезний виклик, щоб врятувати себе від себе. То чому ж ми не всі робимо все можливе, щоб вирішити проблему? Зрозуміло, що немає відповіді. Ми всі різні. Ми часто називаємо місце, де ми живемо “наша планета” або “земля”. Але ми повинні взяти на себе більше: “Це моя планета”, “Це місце, де я живу”. Моє місце “. Це тонка, але потужна відмінність. Просте формулювання, яке дає набагато більше можливостей, більш сильний заклик до дії, реальне почуття особистої відповідальності.

Погана новина: той тип економічного зростання, який ми займаємося в усьому світі, несумісні з нашою планетою. Свідчення Міжнародного енергетичного агентства в Парижі показують, що, залишаючись незмінним протягом кількох років, глобальні тенденції викидів парникових газів рухаються у неправильному напрямі, коли економіка продовжує зростати.


Енергоефективність

Покращення енергоефективності зменшує втрати енергії та зменшує рахунки за енергію для житлових будинків і підприємств. Будинки стають теплішими, зручнішими і дешевшими для утримання. Підприємства більш конкурентоспроможні, і заощадження можна знову інвестувати. Очевидна проблема тут – масштаб. Економіка розвивається, і у нас є технічні рішення для підвищення ефективності, але не необхідний рівень дій.

Наші останні дослідження стосуються того, чого не вистачає, а саме зосереджені на прийнятті рішень споживачами. Які бар’єри, окрім більш очевидних економічних та технічних, існують для бізнесу та домогосподарств? Початкові інвестиції занадто високі, і ви не хочете брати позики? Може бути, ви недостатньо переконані в перевагах теплішого і здорового будинку? Або, можливо, ви просто не знаєте, з чого почати. Якщо це так, ми сподіваємось, що блог ІННІТІ Енерджі Консалтинг для домашньої енергетики допоможе вам.


Відновлювальна енергія

Використання поновлюваних джерел енергії для виробництва тепла, електроенергії та транспорту в даний час зменшує викиди в атмосферу. Покращення споживання електроенергії означають, що кожен чайник води, який ви кип’ятите, виділяє на 30% менше викидів, ніж це було 10 років тому.

Можливості для більш глибокого використання поновлюваних джерел енергії визнані ефективними. Ось основні дії, які матимуть високий потенціал:

  • Підвищення рівня відновлюваних джерел електроенергії, у тому числі енергії вітрів та сонця.
  • Підвищення споживання біопалива у транспортному паливі.
  • Збільшення використання поновлюваних джерел тепла для усунення використання нафти для опалення приміщень та технологічних процесів.

Зрозуміло, є певні результати. Але темпи прийняття енергозберігаючих технологій та практики є надто повільними. Щоб задовольнити наші довгострокові цілі, загальний обсяг національних викидів буде потрібно щорічно знижувати щонайменше на 10% у порівнянні з поточним.


Отже, що ти можеш зробити?

Багато з таких рішень вам вже відомі. Є величезна кількість технологій – від найпростіших форм матеріалів, які забезпечують високий рівень ізоляції, до високотехнологічних інтелектуальних засобів керування опаленням. У більшості випадків рішення заощаджують більше, ніж вони коштують.

Ми всі можемо почати роботу з деяких простих речей. Наприклад, встановіть який-небудь чорновий матеріал, що вилучає витоки повітря навколо дверей, і замінивши старі лампочки на світлодіоди. Ізоляція мансарди може зробити велику справу, якщо ви ще цього не зробили. Для надзвичайно ефективного і теплого будинку, який потребуватиме мало грошей на опалення та охолодження, ми пропонуємо сучасні методи діагностики: енергоаудит та тепловізійну зйомку.

Роблячи деяку дію, якою б малою вона не була, це вже чудовий початок. Однак дуже швидко ми повинні перейти до життя, де ми пов’язані з наслідками наших індивідуальних дій та способу життя. Світ, де особисто прийняти стійкі енергетичні та кліматичні заходи є нормою, а не винятком.


Подбайте про енергозбереження вже сьогодні. Дізнавайтеся більше інформації за телефонами вказаними на сайті.

© 2019 Smarty.