Не платіть за невикористану енергію

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Всі ми не у захваті від того, що доведеться платити за страву в ресторані, яку ви не з’їли чи за послугу, яку ви не отримали. Чому ж ми платимо за електроенергію, які ми не використовуємо з користю? А причиною цьому є так звані “енергетичні вампіри”.

Енергетичні вампіри – це пристрої, які навіть під час відключення використовують невелику кількість електроенергії, що називаються фантомними навантаженнями. Ви можете витрачати приблизно місячну зарплатню на рік на оплату за електроенергію використану цими приладами.


Як побороти “енергетичних вампірів”?

Деякі оцінки вказують на те, що прості мешканці мають десь 10-15 “вампірських” пристроїв у своїх будинках. Огляньте ретельно  свою квартиру, ви точно знайдете численні прилади з фантомними навантаженнями, в тому числі кавоварку та м’ясорубку, мобільний телефон, GPS, зарядні пристрої, ноутбук, світильники, акумуляторна зубна щітка та принтер.

Фантомного навантаження, яке також називається резервним живленням, можна уникнути, від’єднавши пристрої, використовуючи мережеві фільтри та використовуючи перемикач на них, щоб скоротити всю потужність пристроїв або використовувати інтелектуальні енергетичні смуги. Використовуйте розумну енергетичну смугу, яка автоматично перестає використовувати електроенергію, коли мобільний телефон повністю заряджений.

Інші способи, за допомогою яких ви можете заощадити гроші та енергію в домашніх умовах, включають:

  • Шукайте енергозберігаючу домашню електроніку марки ENERGY STAR. Наприклад, комп’ютер, позначений ENERGY STAR, використовує на 70% менше електроенергії, ніж комп’ютери без цього призначення. Якщо залишити неактивним, настільні комп’ютери з міткою ENERGY STAR, вони входять у сплячий режим і використовують 4 Вт або менше. Витрати значної частини часу в малопотужному режимі не тільки заощаджують енергію, але і допомагають обладнанню працювати довше і не нагріватися.
  • Ознайомтеся з порадами щодо енергозбереження в офісі та домашній електроніці.
  • Перегляньте поради щодо скорочення споживання енергії в режимі очікування, щоб дізнатись більше про виявлення продуктів, які використовують енергію в режимі очікування та зменшувати її споживання.

Чи ефективно ви використовуєте домашню електроніку? Як скоротити витрати на комунальні послуги? Відповіді на ці питання в ІННІТІ Енерджі Консалтинг. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.