Нові досягнення в технології підігріву води

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

GE GeoSpring гібридний водонагрівач – один з найефективніших електричних теплових насосів на ринку сьогодні.

З типовою тривалістю життя 10-15 років водонагрівач є одним з часто використовуваних приладів у вашому будинку, але рідко підлягає заміні. Захований в шафі або підвалі, він не звертає на себе уваги, поки не вийде з ладу. У суєті, щоб замінити цей пристрій, важко вибрати найефективнішу модель. Вивчення різних параметрів підігріву води, перш ніж ваш водонагрівач вийде з ладу допоможе вам вибрати модель, яка відповідатиме вашим потребам і заощадить вам гроші. Також перегляньте кілька простих порад економії на підігріві води.


Науковий прорив

Якщо ви один з власників водонагрівача, який працює більше 10 років, починайте робити свої дослідження та розрахунки прямо зараз. Важливо не тільки порівнювати різні типи водонагрівачів та варіанти їх розміру, а й тип палива, доступність та вартість. Це може всі вплинути на експлуатаційні витрати вашого водонагрівача. Ви також можете розглянути придбання енергоефективного водонагрівача. Залежно від типу вибраного водонагрівача, енергоефективна модель може заощадити вам близько 9000 грн або й більше за весь час експлуатації приладу.

Багато приватних компаній та університетів працюють над розробками новітніх технологій водопостачання, які є енергоефективними та доступними для споживачів. З водонагрівача CO2-теплового насосу, який є більш ефективним та екологічним, ніж сучасні водяні нагрівачі теплового насоса на ринку, для покращення контролю температури для безводних водонагрівачів, ці нові технології дозволяють заощадити домовласникам гроші та скоротити споживання енергії.

Вертикальний водонагрівач корпорації Smith – це звичайний газовий водонагрівач, що має вдосконалену конструкцію та менші витрати на виробництво. Технологічні досягнення компанії Vertex допомагають досягти 30% економії енергії. Компанія GE розробила гібридний водяний обігрівач GeoSpring. Частковий тепловий насос, частина звичайного водонагрівача для зберігання, водонагрівач GeoSpring використовує на 62 відсотків менше енергії, ніж стандартний електричний водяний обігрівач на 180 літрів, і заощаджує середній сім’ї щонайменше 9000 грн на рік на електричних рахунках.

Набирають популярності сонячні колектори і сонячні батареї, з їх допомогою можна також заощадити електроенергію. Сонячні водонагрівачі вигідні там, де є великі витрати гарячої води, в регіонах з високими цінами на електроенергію.


Цікавитесь питаннями щодо енергоефективності? Звертайтесь в компанію Energy Consulting для отримання детальнішої інформації як заощаджувати на комунальних рахунках. Надаємо послуги професійного енергоаудиту приватних домогосподарств та підприємств. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.