Нові способи економії енергії в офісі

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Більшу частину робочого тижня ми проводимо в офісі. Чи можна заощаджувати енергію на робочому місці? Наприклад, переїзд у нову сучасну будівлю може спонукати до цього. Це може бути важливим днем, який дасть початок для енергоефективності та технологій відновлювальної енергії.

Це гарна нагода створити досить прохолодне та комфортне для роботи місце! Нова будівля та всі її інновації, безумовно, неймовірні, але вони впливають на те, як ми живемо, працюємо та співпрацюємо один з одним на щоденній основі. Багато змін є позитивними, а інші потребують невеликого коригування.


Вдосконалення офісного простору

Найбільша зміна для офісу, де працює багато журналістів та редакторів – це відкритий офісний простір. У інтересах природного освітлення немає ніяких повністю закритих офісів або кабінок.

Цей відкритий простір є цілковитою зміною для тих, хто до того користувався надзвичайним спокоєм і конфіденційністю; деякі з людей, що знаходяться в журналістському середовищі, вважають це залежним від розміщення новин. До цього можна звикнути: навчитися не шукати поглядом того, хто заходить в кімнату і не кричати “привіт” кожного разу, коли когось бачите!

Також потрібно прийти до деяких неформальних угод про етикет. Наприклад, не кричати через всю кімнату. Намагайтеся поважати людський простір і концентрацію, так само як і в будинку з більш приватним простором. Можна обмінятися повідомленнями в обраних сервісах про початок наради чи зборів в конференц-залі.

Щоб зменшити енергоспоживання, розташуйте по центру ефективні принтери, копіювальні апарати, сканери та факси, а не безліч невеликих принтерів, розкиданих по офісу. Кухонна техніка також повинна бути енергоефективною.

Верхнє освітлення вмикається тільки тоді, коли природне освітлення стає надто слабким. Замість цього у всіх можуть бути маленькі світлодіодні робочі лампи на столах. Найкраще, що ви зможете відкрити вікна, коли системи опалення та охолодження не працюють. Якщо ви працюєте в офісі, ви знаєте, що може бути краще за свіже повітря!

Жодна зі змін не є кардинальною: приємно бачити більше людей упродовж усього дня, а не відчути себе ізольованим в кабінеті. І, звичайно, всі вікна, природне освітлення та прекрасні види з вікна справді роблять приміщення приємним місцем для праці.

Обдумайте створення обідньої кімнати і майданчика в дворі – вони легкі, відкриті та зручні. Це може бути місце із столами та лавами, які також є чудовими місцями для зустрічі та обговорення проектів, проблем та ідей. Навіть озеленення у внутрішніх двориках є інноваційним та ефективним. Це місце надихає на креативність більше, ніж темні кабінети і офіси.

Це лише деякі з найбільш очевидних ідей. Якщо вам подобається підбирати всі енергозберігаючі технології, які стали можливими для створення нового простору, перегляньте всі статті на веб-сайті ІННІТІ Енерджі Консалтинг.

Ще потрібно висвітлити кілька ідей для вашого власного робочого місця. Ви не можете працювати в найефективнішій будівлі, але чи можете ви почати програму переробки сміття на роботі? А як щодо вікон: вони відкриваються, чи можете ви переставляти речі, щоб природне світло досягало всіх? (Якщо ви отримуєте багато тепла від вікон, то, можливо, вам потрібно подумати про покриття вікон.) Вам потрібні всі стельові світильники, чи може світлодіодного освітлення буде достатньо?

Як щодо цих неефективних приладів у кухні вашого офісу? Чи могли б їх замінити більш ефективними моделями? Або ваші принтери та інше комп’ютерне обладнання; чи справді потрібно стільки принтерів, чи один центрально розташований, високоефективний принтер впорається з роботою? Є багато речей, які ви могли б зробити для підвищення ефективності вашого робочого місця.


Як розпочати енергозбереження вдома та на робочому місці знають працівники компанії ІННІТІ Енерджі Консалтинг. Пропонуємо послуги енергоаудиту за доступними цінами. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.