Новинки в галузі енергозбереження

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Економія енергії і грошей на дому

Від обігріву та охолодження до електроніки і побутової техніки – потрібно багато енергії для забезпечення нашого повсякденного життя. Сьогодні наші будинки використовують на 37 відсотків більше енергії, ніж в 1980 році. Але без енергоефективності – завдяки технологічним інноваціям енергозбереження – це число буде набагато вище. Фактично, хоча наше загальне споживання енергії зросло, наше споживання енергії на одне домашнє господарство скоротилася приблизно на 10 відсотків, незважаючи на те, що наші будинки великы і містять більше пристроїв.

Завдяки прориву науки і промисловості, прилади, які ми використовуємо в наших будинках, більш енергоефективні, ніж будь-коли раніше, це економить споживачам гроші і скорочує забруднення зовнішнього середовища. Давайте розглянемо декілька технологій, які ми можемо очікувати на ринку в найближчі кілька років, вони зроблять наші будинки ще більш економними.


1. Зв’язок з будинком

Ми живемо у все більш взаэмопов’язаному світі – те ж саме вірно і для наших будинків. Нові електронні пристрої та прилади тепер можуть бути пов’язані з Інтернетом, щоб надавати дані в режимі реального часу, що спрощує розуміння і знижує споживання енергії.

Незабаром ці технології будуть більш економічними, ефективними і доступні більшій кількості людей. Нові бездротові датчики, підвищать енергоефективність будинку за рахунок автоматизованих систем управління для систем опалення та охолодження, освітлення та інших систем, які отримують доступ до даних, таким як зовнішнє повітря і кімнатна температура, вологість, рівень освітленості.


2. Ультра-ефективні теплові насоси

Розробляються системи теплових насосів нового покоління, які нагрівають і охолоджують ваш будинок, переміщаючи тепло з одного місця в інше.

До них відносяться:

  • Паливний багатофункціональний тепловий насос, який може знизити споживання первинної енергії на 30 відсотків.
  • Тепловий насос природного газу і кондиціонер, який використовує пальник згоряння з низьким рівнем викидів та інше обладнання для забезпечення опалення будинку, охолодження і гарячої води.
  • Низькозатратний газовий тепловий насос, призначений для зниження витрат на опалення на 30-45 відсотків у порівнянні зі звичайними газовими печами і котлами.

3. Сушарки для одягу

Та ж концепція технологій теплових насосів, може використовуватися для ще одного важливого застосування: сушіння одягу. Лабораторія Oak Ridge і General Electric (США) розробляють новий тип сушарки для одягу, в якому використовується цикл теплового насоса для виробництва гарячого повітря, необхідного для сушіння. Результат: більш ефективна сушарка, яка може знизити споживання енергії на 60 відсотків в порівнянні з традиційними на ринку.


4. Магнітні холодильники

Лабораторія Oak Ridge і General Electric (США) об’єдналися для створення революційно нового типу холодильника, який використовує магніти для створення холоду, також відомого як магнітокалоричний ефект (зниження або підвищення температури матеріалу шляхом зміни магнітного поля). Протягом останніх 100 років холодильники покладалися на процес, званий стисненням пара, який використовує охолоджуючі рідини, що можуть бути шкідливими для навколишнього середовища. Новий холодильник – це революційна технологія, в якій використовується охолоджуюча рідина на водній основі, що робить її краще для навколишнього середовища і більш ефективною, що означає більш низькі рахунки за електроенергію і менше забруднення вуглецем.


5. Додаткові елементи керування вікном

Йде робота над новими ізольованими вікнами, які використовують датчики і мікропроцесори для автоматичного налаштування затінення на основі кількості доступного сонячного світла і часу доби для забезпечення належного освітлення і комфорту, економлячи енергію і гроші споживачів.


6. Ізоляція наступного покоління

Ізоляція є одним з найбільш важливих способів зниження витрат на опалення та охолодження будинку. Мережа Industrial Science & Technology розробляє нову ізоляційну піну, виготовлену з екологічно чистих і сучасних композитних матеріалів, які гарантують, що тепло не виходитиме через горище, стіни і інші приміщення будинку в холодні зимові місяці.


7. Світловідбиваючі покрівельні матеріали

Прохолодні дахи, покриті матеріалами, що містять спеціалізовані пігменти, що відбивають сонячне світло і поглинають менше тепла, ніж стандартні дахи. Очікуйте, що ці типи систем даху стануть ще більш «холодними» завдяки новим флуоресцентним пігментам, які можуть відбивати майже в чотири рази більше сонячного світла.


8. Яскраве, краще освітлення

Світлодіоди (світловипромінюючі діоди) пройшли довгий шлях, при чому сьогоднішні високопродуктивні лампи споживають на 85 відсотків менше енергії, ніж лампи розжарювання. Фактично, очікується, що ефективність світлодіодів подвоїться з нинішніх 125-135 люменів на ват до 230 люменів на ват в найближчі кілька років в результаті продовження досліджень і розробок.


Дізнайтеся, як стандарти енергоефективності економлять ваші гроші і скорочують забруднення вуглецем.

Крім того, ознайомтеся з сайтом компанії Energy Consulting для отримання додаткових можливостей для економії енергії та грошей вдома. Замовте тепловізійну зйомку, щоб контролювати теплові втрати будинку або професійний енергоаудит, щоб отримати достовірну інформацію про енергоефективність.

© 2019 Smarty.