Обслуговування кондиціонера економить кошти

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Офіційно літо вже тут! Природно, що ви починаєте думати про те, як залишатися прохолодними цього літа, намагаючись звести до мінімуму споживання енергії. Отже, давайте ознайомимося з деякими чудовими порадами щодо економії енергії у літній час, розглянемо потенціал використання стратегічного затінення, щоб допомогти зберегти ваш будинок прохолодним. Також не забувайте про статті в нашому блозі ІННІТІ Енерджі Консалтинг. Ви також, як наші читачі, можете написати коментарі щодо збереження вашого будинку прохолодним влітку.


Кондиціонер+ефективні заходи від спеки

Деякі з корисних прийомів з попередніх постів були: посадити добре розміщені дерева, щоб заощадити до 25% від ваших енергетичних витрат і охолоджувати навколишню температуру повітря, що також допомагає видалити вуглець з атмосфери; розташування невеликих рослин наземного покриття; встановлення маркіз та дашків, щоб захистити від сонячного світла вікна, а в кімнатах закривати жалюзі та штори; забезпечити належну вентиляцію.

Спробуйте обмежити використання кондиціонера, оскільки це один з найбільших споживачів енергії в будинку. Кондиціонери використовують близько 5% всієї електроенергії влітку, що виробляється в країні. Перейшовши на високоефективні кондиціонери та вживши інших заходів, щоб утримати ваш будинок прохолодним, ви можете зменшити споживання енергії на 20% до 50%. Якщо ви плануєте придбати центральну установку кондиціонування повітря, вибирайте енергоефективну модель.


Сервісне обслуговування кондиціонера

Правильне підтримання кондиціонера – ключ до ефективної його роботи. Найголовніше – регулярно замінити або очистити фільтри. Збереження чистого фільтра може знизити споживання енергії від 5% до 15%.

Також кожен рік перевіряйте котушку випарника і, при необхідності, очищайте її. Для зовнішніх блоків кондиціонера, конденсаторні котушки також можуть стати дуже брудними, якщо зовнішнє середовище є запиленим або якщо є листя поблизу. Очищення області навколо катушки, видалення будь-якого сміття та обрізання листя, принаймні навколо, забезпечує достатній потік повітря біля конденсатора. Крім того, затінення зовнішнього блоку може підвищити його ефективність на 10%!

Для віконних блоків перевірте ущільнення між кондиціонером та віконною рамою, щоб забезпечити контакт із металевим корпусом пристрою. Вологість може пошкодити цю пломбу, дозволяючи виходити прохолодному повітрю з вашого будинку. Коли ваш кондиціонер потребує більшого сервісу, ніж звичайна програма технічного обслуговування, наймайте професійного технічного спеціаліста.

Ще один хороший спосіб заощадити на вашому рахунку на охолодження – це поліпшення потоку повітря у вашому домі через різні стратегії вентиляції, оскільки вентилятори використовують набагато менше енергії, ніж кондиціонери. Встановлення вентилятора для вікна або вентилятора для стін у вашу спальню або встановлення горищного вентилятора може зменшити або виключити необхідність вмикати кондиціонер вночі. Вентильовані горища приблизно на 2 градуси прохолодніші, ніж невентильовані. Правильно розміщені люки та вентиляційні отвори для даху допомагають запобігти накопиченню вологи та перегрівання на горищі.

Майте прекрасне літнє збереження енергії та скорочення викидів – і будьте здорові!


Економте енергію не лише влітку з компанією ІННІТІ Енерджі Консалтинг. Виконуємо тепловізійну зйомку, енергоаудит, утеплення. Вартість наших послуг дивіться тут.  Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.