Очищення фільтрів обладнання для економії енергії

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Змініть або очистіть фільтри вашого обладнання, щоб запобігти алергічним реакціям та забезпечувати їх ефективну роботу.

Ознайомтеся з цією публікацією, якщо ви або хтось з ваших рідних страждає від алергії. Інколи симптоми алергії можна сплутати із застудою. Але якщо нежить і чхання присутні протягом тривалого періоду – краще звернутися до лікаря.


Позбавляємося від пилу

Обстежте свій будинок на наявність пилу. Це, зазвичай, важкодоступні місця у вашому домі, які можуть загострювати алергічні реакції. Багато пилу збирається на радіаторах опалення. Часто прибирання в будинку тягне за собою багато речей: почали замінювати постіль, далі почистили матрац, вибили подушки. Багато пилу можуть накопичувати ваші обігрівачі, кондиціонер, система вентиляції та навіть фільтр в пилососі.

Підтримка систем опалення та охолодження вашого будинку може допомогти вам дихати чистим повітрям і сприятиме більш ефективній роботі систем.

Раз на півроку потрібно проводити очищення кондиціонера від пилу і, по можливості, змінювати фільтри. Чим вищий ступінь засміченості кондиціонера, тим нижча буде швидкість проходження повітря через випарник. Коли фільтр забивається пилом, ефективність роботи кондиціонера різко падає. Ви знижуєте температуру, а бажаного холоду все одно немає. В результаті, кондиціонер споживає більше електроенергії, ніж зазвичай. Оскільки ви не використовуєте кондиціонер взимку, скористайтеся цією можливістю, щоб очистити фільтри. Немає сенсу займатися цим в спекотний час, заповнюючи ваш будинок пилом. Може порушитися режим роботи охолоджувальної системи, теплообмінник погано вентилюватиметься, а фреон буде випаровуватися повільно, що може призвести до обмерзання трубок приладу.

Однак більшість людей не мають радіаторів опалення в будинку. Найпоширеніший спосіб опалення – це піч, камін. А печі та каміни теж потребують очищення їх димоходів мінімум 2 рази на рік.

Якщо ваша система вентиляції та кондиціонування знаходиться у поганому стані, ви можете навіть захотіти очистити свої повітропроводи.

Але незалежно від того, як ви нагріваєте (або охолоджуєте) свій будинок, ви можете переконатися, що в системах, які ви використовуєте, є чисті фільтри. Це гарантує, що ваші пристрої працюють так, як це передбачено. Це також може покращити якість повітря у вашому домі, що полегшить життя тим людям, які мають алергію будь-якого роду.


Змінюйте фільтри вчасно, щоб забезпечити ефективне функціонування свого обладнання та економити енергію.

Компанія Energy Consulting: ми навчимо вас заощаджувати енергію! Пропонуємо вам послуги тепловізійної зйомки, енергоаудиту та енергоменеджменту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.