Охолодження будинку без кондиціонера

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

 

Чи можливо підтримувати комфортну температуру в будинку без кондиціонування повітря? Однозначно – так. Зелені насадження навколо будинку можуть заощадити енергію, блокуючи сонячне світло влітку і пропускаючи його взимку.

Проживання у власному будинку, це беззаперечна перевага перед квартирами у місті. Адже ви можете самостійно облаштувати затінення свого будинку влітку та проводити більше часу надворі. Багатьом людям подобаються будинки з декоративною цеглою та садом з безліччю дерев. Зараз в моді великі панорамні вікна, і саме час розглянути способи захисту будинку від нагрівання сонцем.


Особливості ландшафтного дизайну

Як ландшафтний дизайн може допомогти влітку? Якщо у вас є велике листяне дерево перед сонячним вікном, воно блокуватиме сонце протягом літа, але дозволить сонцю проникати у ваш дім взимку, коли вам дійсно потрібно тепло.

Коли справа доходить до простих речей, які ви можете зробити самостійно для вашого будинку, щоб заощаджувати енергію не вмикаючи кондиціонер, скористайтеся нашими порадами.

Це справді дуже красиво і практично! Ландшафтний дизайн можна використовувати тактично, і, продумавши його до дрібниць, він може заощадити енергію. Ви навіть можете обійтися взагалі без кондиціонера, достатньо стельового або переносного вентилятора. Вентилятори споживають набагато менше енергії.

Метод “тактично розміщення дерев” може стати прекрасним, природним способом захисту від сонячного світла (і тепла) влітку. Взимку ви можете заощадити кошти на опаленні, впускаючи сонячні промені в дім. Так що не засмучуйтеся, якщо у вас немає кондиціонера!

Ось ще на кілька ідей:

  • Природна вентиляція
  • Стельові вентилятори для охолодження
  • Розміщення альтанок та тентів

В спекотні дні нам не хочеться сидіти в будинку, перечікуючи спеку. Найкраще рішення – облаштувати тінистий куточок і влаштуватися на свіжому повітрі. Захиститися від пекучого сонця можна за допомогою тенту. Можна натягнути між деревами тканину, самостійно облаштувати навіс або придбати готовий тент.


Спробуйте прості енергозберігаючі методи, щоб зберегти енергію та кошти влітку.

Проведіть домашній аудит енергії від компанії Energy Consulting. Перегляньте вартість тепловізійної зйомки та енергоаудиту. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.