Організовуємо енергоефективне сімейне свято

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

З невеликим змінами збережіть енергію у цьому році і ваше сімейне святкування може бути веселим і енергозберігаючим.

Останнім часом ви рідко бачитеся з рідними та друзями? Саме час подумати про влаштування сімейного обіду або галасливого пікніка з друзями. Вихідні це чудовий час відпочити та насолодитися спілкуванням один з одним. Незалежно від того, як часто ви відвідуєте батьків, зараз настала ваша черга запросити їх до себе в гості. Насолоджуйтесь гарною їжею і спілкуванням, а також згадуйте історії з дитинства.


Як зберегти енергію

Незалежно від того, чи збираєтесь ви найближчим часом влаштовувати сімейні зустрічі, перегляньте деякі поради від нас, щоб зберегти енергію.

  • Подумайте про їжу, яку ви готуєте! Купуйте свіжі, сезонні місцеві продукти. Не забудьте придбати багато фруктів та овочів, але на вагу, які не мають великої кількості упаковки, яку потрібно буде викинути після споживання. Для миття фруктів та овочів використовуйте велику ємність з водою, і тільки потім мийте їх під проточною водою. Крім того, вибирайте продукти, які можна подавати одразу на стіл або їх не треба запікати в духовці протягом тривалого часу. Скорочення часу роботи духовки та плити допоможе заощадити енергію та скоротить понаднормову роботу кондиціонера.
  • Використайте одноразовий посуд. Залежно від кількості людей, які вас відвідають, і скільки часу ви витратите на прибирання після цього, ви можете вирішити в будь-якому випадку використовувати одноразовий посуд. В цьому немає нічого страшного. Ви все ще можете заощаджувати енергію, вибравши екологічно чисту марку, яка біологічно розкладається, і виготовлена ​​з перероблених матеріалів, а у супермаркетах продається багато тематичних наборів, які підійдуть під будь-яке свято.
  • Придбайте великий бутель фільтрованої води замість одноразових пляшок. Понад 80% пляшок з-під води ніколи не потрапляють до центру переробки, а потрапляють до місцевого смітника.
  • Якщо ваше свято відбудеться на вулиці, інвестуйте в енергоефективне зовнішнє освітлення! Зовнішні сонячні ліхтарі можна розташувати декоративно вздовж доріжок і в саду, щоб створити освітлені ділянки, коли ви спілкуватиметеся у вечірні години. Якщо у вас немає сонячних ліхтарів, переконайтеся, що інше освітлення назовні обладнано енергозберігаючими світлодіодними або люмінесцентними лампами замість ламп розжарювання. Світлодіоди використовують щонайменше на 75% менше енергії.

Отже, немає нічого кращого, ніж сидіти і насолоджуватися тим, що ваш енергозберігаючий пікнік вдався на славу. Поділіться з друзями заходами, які ви здійснили щоб зберегти енергію та кошти.


Підтримайте енергозбереження в цьому році: замовте професійний енергетичний аудит. Ціна енергоаудиту від компанії Energy Consulting. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.