Осінь – це чудовий час для економії енергії

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Багато людей чекають нового року, щоб встановити нові цілі та змінити своє життя, але ми думаємо, що зміна сезонів це хороший час, щоб подумати про ці речі, особливо стосовно енергоспоживання та стратегії збереження енергії. На опалення та охолодження припадає приблизно на 43% середнього споживання енергії у домі, тому, як змінюється погода, так ви і використовуєте і заощаджуєте більшу частину енергії для вашого будинку.

Саме з цих причин ми створили веб-сайт енергозбереження ІННІТІ Енерджі Консалтинг, який навчить вас залишатися здоровими і заощадити гроші навесні та влітку, а також зберігати тепло та заощаджувати гроші восени і взимку.


Починаємо вже сьогодні!

Оскільки скоро офіційно перші дні осені, настав час подумати про те, як ви будете почувати себе тепло і комфортно, не витрачаючи при цьому багато грошей. Навіть якщо все ще відчувається літнє тепло там, де ви живете, холодна погода вже на шляху до багатьох з нас, і важливо бути підготовленим.

Ми хочемо заохотити вас думати про енергозбереження, де б ви не були, на роботі, вдома чи в школі, і подумайте про початок власної енергозберігаючої кампанії провівши енергоаудит будинку. Деякі матеріали, які ви можете прочитати безпосередньо з сайту компанії ІННІТІ Енерджі Консалтинг, допоможуть вам розпочати цю роботу.

Як ви можете зберегти тепло в будинках та квартирах?

  • Восени утепляйте в будинку всі вікна, двері, лоджії та балкони.
  • Не забувайте закривати вхідні двері в під’їзді.
  • Не тримайте вікно постійно відкритим.
  • На ніч закривайте штори, це допоможе додатково утримати тепло.
  • У квартирі правильно розташовуйте меблі: відсуньте від опалюваних пристроїв диван і стіл, щоб тепло вільно проходило в вашу квартиру.

За рахунок цих простих речей вам вдасться скоротити витрати на опалення житла приблизно на 5-10%, а то й більше.

Дайте нам знати в коментарях, як ви плануєте заощаджувати енергію цієї осені, і які методи застосуєте для енергозабезпечення.


Пропонуємо весь комплекс заходів, які стосуються енергозбереження. Замовляйте тепловізійну зйомку, енергоаудит за доступними цінами для приватних будинків та підприємств. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.