Отримайте допомогу в області енергозбереження

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

 

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Половина жителів нашої країни не можуть похвалитися великими прибутками. І, по мірі того як погода стає холоднішою, багато сімей розтягують ці обмежені суми, щоб нагріти свої будинки, купити ліки і продукти харчування. Що можна зробити, щоб змінити ситуацію на краще?

Замовте енергетичний аудит в компанії Energy Consulting щоб скоротити свої витрати на обігрів будинку взимку.

Це простий трьохетапний процес.


Як це зробити?

1. Знайдіть своє місцеве агентство з енергоаудиту

Знайти агентство по оцінці енерговтрат простіше, ніж ви думаєте. Важливо відзначити, що всі послуги з оцінки та використання енергії для вашого будинку надаються спеціалізованими агентствами з енергоаудиту.

2. Подайте заявку

Ви повинні заповнити форму, щоб подати заявку на енергоаудит чи отримати додаткову інформацію. Форма займе близько 5 хвилин і, як правило, містить контактну інформацію. Безпосередньо для аудиту надайте копію ваших останніх рахунків за електроенергію та інші документи для перевірки.

3. Аудит

Після отримання заявки наші співробітники зв’яжуться з вами для уточнення всіх моментів роботи. Якщо ви орендуєте житло, ви повинні отримати дозвіл від свого домовласника, перш ніж фахівці почнуть працювати над оцінкою будинку.


Що відбувається після того, як ви замовили послугу енергоаудиту?

Аудит являє собою комп’ютеризовану оцінку енергоспоживання вашого будинку, що проводиться професійними енергетичними аудиторами. Він включає в себе аналіз ваших рахунків за електроенергію, тест на герметичні двері (проникнення зовнішнього повітря в ваш будинок) і огляд всього електричного обладнання на справність і безпеку.

Нарешті, аудитор надасть вам рекомендований список найбільш необхідних заходів по економії енергії для вашого будинку.


Оцінка енергетичної ефективності будинку

Дізнайтеся більше про економію електроенергії в домашніх умовах, що потрібно зробити для заощадження тепла в будинку (утеплити фасад будинку, оновити систему опалення, замінити водонагрівач).

Як тільки аудит буде завершено, аудитор або інспектор з агентства зустрінеться з вами і вашою родиною, щоб пояснити, які роботи потрібно зробити для забезпечення енергоефективності вашого житла, а також надасть детальний звіт.

Вся робота пов’язана з енергетикою і не включає нові покрівельні роботи, утеплення або аналогічні структурні поліпшення.


Дізнайтеся набагато більше про нашу програму допомоги в енергоекономії та відвідайте наш веб-сайт Energy Consulting для отримання додаткових консультацій та інформації. Працюємо у Львові, Івано-Франківську чи Тернополі.

© 2019 Smarty.