Отримайте золоту медаль за енергоефективне опалення

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Перші слова, які приходять на думку, коли ми говоримо про Зимові Олімпійські ігри: спортсмен, чемпіон, молодість та енергія. Як правило, ми думаємо про енергію Олімпійських ігор, яку можна побачити і відчути у натовпі та спортсменах, коли вони здобувають бажані золоті, срібні та бронзові медалі.

Окрім енергії натовпу та спортсменів, Олімпійські ігри також можуть нам багато розповісти про споживання енергії. При будівництві олімпійської інфраструктури втілюється багато великомасштабних енергетичних проектів, спрямованих на збільшення енергетичних потужностей у регіоні де відбувається Олімпіада.


Станьте чемпіонами

Олімпіади прагнуть бути більш енергоефективними, ми можемо проводити ті ж самі зусилля в наших будинках і стати енергозберігаючими олімпійцями. Одне з найбільших місць для економії енергії (і грошей!) в лютому – це опалення вашого будинку. В останні роки температура взимку була нижчою, ніж у середньому за попередні 10 зим, збільшивши ціни на опалювальне паливо.

Щоб полегшити боротьбу з цими зростаючими витратами, спробуйте використовувати наші поради, щоб ви завжди були готові до власних енергозберігаючих олімпійських ігор.

Звіряйтеся з минулорічними рахунками. Ваша квартира нагрівається електрикою. Кожного місяця, коли з’являється рахунок про електроенергію, порівнюйте використання кВт-год до того ж місяця минулого року. Приємно буде побачити, що ви спожили приблизно на 17% менше електроенергії, ніж у тому ж періоді минулого року. Чи не так?


Порівнюйте та аналізуйте

Оцініть споживання енергії у вашому домі. Вам не доведеться чекати, доки принесуть комунальний рахунок, щоб дізнатися, скільки енергії ви споживаєте. Слідкуйте за житловим електричним лічильником та / або лічильником природного газу. Це може звучати як складне завдання, але насправді це дуже просто. Дізнайтеся скільки енергії ви використовуєте, і в який час дня ви використовуєте найбільше. Після того, як ви отримали таку інформацію, ви можете використовувати її для базового порівняння свого майбутнього використання та знати, чи не перевищуєте ви норми.

Проведіть кваліфікований енергоаудит. Енергоаудит – це зростаюча галузь, яка заощаджує гроші простих сімей, заощаджуючи енергію та створюючи робочі місця для домашніх аудиторів енергії. Заходи з виправлення ситуації можуть бути настільки ж простими, як встановлення ущільнювачів навколо вікон та дверей або покращення встановленої ізоляції, нові вікна та утеплення вашого будинку. Виконавши підвищення ефективності, виявлені під час перевірки домашньої енергії, ви можете заощадити від 5% -30% відсотків на рахунках за комунальні послуги.


Перегляньте наші додаткові поради та підказки, щоб заощадити енергію та гроші цієї зими. Змагайтеся самі з собою, щоб навчитися заощаджувати.

Отримайте безкоштовну консультацію в наших працівників. Замовляйте доступний енергоаудит будинку. Вартість наших послуг тут. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.