Перехід на домашню відновлювану енергію

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Виробництво чистої енергії не тільки економить гроші в довгостроковій перспективі, але також забезпечує незалежність і задоволення від того, що ваші дії допомагають навколишньому середовищу.

“Поза мережею”. Ці слова, як правило, викликають образ печерних людей, з довгими бородами та волоссям або комуни у країні з сільськогосподарськими землями та квітами. З поновлюваною енергією, що стає все більш доступною, ваше уявлення просто може змінитися. Розташовані по сусідству будинки з сонячними панелями і вітровими системи, що виробляють і використовують поновлювані джерела енергії – цілком реалістична картина.


Аналіз потреб у електроенергії

Розглядаючи застосування відновлюваних джерел енергії вдома, першим кроком слід проаналізувати ваші електричні навантаження. Який розмір (і вартість) системи вам знадобляться? Як ваші енергетичні потреби коливаються протягом дня чи року? Чи є способи скоротити споживання електроенергії? Прийняття більш енергоефективних звичок або придбання більш ефективних приладів може зменшити споживання електроенергії та дозволити вам придбати меншу та дешевшу відновлювану систему.


Перевірте місцеві вимоги

Після того як ви зрозумієте свої енергетичні потреби, ознайомтеся з місцевими вимогами щодо систем відновлюваної енергетики. Правила відрізняються та можуть вплинути на тип системи відновлюваної енергії, яку ви можете встановити. Будівельні правила можуть вимагати схвалення зондування та місцеві вимоги можуть забороняти певні системам через шум або естетичну привабливість. Перш ніж придбати систему, обов’язково перевірте всі нюанси. Електричні та будівельні інспектори також необхідні для забезпечення вашої системи відповідності стандартам.


Як зробити вибір

Далі розглянемо ваше місцезнаходження. Якщо так сталося, що ваш будинок розташований далеко від електромережі? Тоді використання відновлювальної системи може стати найбільш рентабельним вибором.

Незалежно від того, чи вибрали ви використання електромережі чи ні, крім джерел живлення (фотоелектричних панелей, вітрових турбін або малих гідроенергетичних систем) для забезпечення надійної передачі електроенергії вам знадобиться обладнання “балансу системи”. Для мережевої системи, це обладнання включає в себе обладнання для кондиціонування, засоби безпеки, а також лічильники та прилади. Вам також знадобляться батареї та контролер заряду, який допоможе зберігати електроенергію, яку ви можете використовувати, коли ваша система не виробляє енергію.


Відновлювана енергія – це фантастичний спосіб генерувати електроенергію у вашому домі. Це вимагає часу та досліджень, але виробництво чистої енергії може не тільки заощадити гроші в довгостроковій перспективі, це також забезпечує незалежність і задоволення від того, що ваші дії допомагають навколишньому середовищу. При плануванні системи відновлюваної енергетики в домашніх умовах спочатку необхідно проаналізувати потреби в електроенергії, перевірити місцеві вимоги та вибрати ту, яка найбільш ефективна.

Якщо ви ще не готові до використання відновлюваної енергії, то проведення енергоаудиту гарна нагода почати перетворювати свій будинок в енергоефективний. В нашому блозі є безліч інших дієвих порад. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.