Перехід на сонячну електричну систему

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Поговоримо про використання сонячної енергії вдома. Багато людей до цих пір не розуміють, що сонячна електрична система не така складна, як здається на перший погляд. Переконайтеся, в цьому самі.

Найчастіше сонячна система може використовуватися у сільській місцевості, де важко та дорого розширити існуючі лінії електропередачі для підключення до мережі (що може коштувати дуже дорого), однак ця система також може бути встановлена в іншому місці.

При встановленні сонячної електричної системи та відмови від використання звичайної електромережі, будьте впевнені, що у вас є система “балансу” для безпечної передачі електроенергії.


Крок перший

Перший крок до встановлення сонячної електричної системи у вашому домі полягає в тому, щоб дослідити обладнання, яке вам знадобиться, на основі того, чого ви хочете досягти. Щоб усі системи безпечно передавали електроенергію, для забезпечення, а також передачі та / або зберігання електроенергії для майбутнього використання вам знадобиться обладнання “балансу системи”. Ви хочете, щоб ваша система зберігала енергію для використання, якщо вона не виробляє її? Якщо так, вам знадобиться система зберігання: акумулятор та контролер заряду.


Крок другий

Коли ви вирішите, що система відновлювальної енергії для вас актуальна, вам потрібно буде проаналізувати ваше електричне навантаження, щоб зрозуміти, як ваші енергетичні потреби коливаються щодня і щорічно. Перш ніж визначити потужність системи, розгляньте заходи з енергоефективності, які можна застосувати. Аналізовий етап – це ідеальний час для професійної оцінки енергії вдома – енергоаудиту. Рекомендуємо це робити, незалежно від того, розглядаєте ви систему відновлювальної енергії чи ні. Використання більш ефективного будинку зменшить споживання електроенергії та дозволить вам потенційно купувати та встановлювати меншу (дешевшу) систему. Якщо ви будуєте новий будинок, продумайте як помістити поновлювані джерела енергії в дизайн будинку.

Щоб визначити загальне споживання електроенергії:

Помножте потужність кожного приладу на кількість годин, які він використовується щодня (обов’язково враховуйте сезонні варіанти). Як правило, дані про використання енергії можна знайти на наклейці, металевій пластині або шнурі, прикріпленому до приладу. Запишіть час (і) дні завантаження.


Крок третій

Спробуйте зароблять на виробленні сонячної енергії. В Україні з 2009 року діє особливий тариф для приватних домогосподарств, які виробляють електроенергію за допомогою відновлювальних джерел енергії: сонячні батареї, вітро- та електростанції. Зелений тариф – механізм, призначений для заохочення населення до вироблення електроенергії з альтернативних джерел енергії. Споживач має право на встановлення у своєму домогосподарстві генеруючої установки, призначеної для виробництва електричної енергії з енергії сонячного випромінювання.

Сонячні електричні системи потребують особливого обладнання, яке повинно бути належним чином розраховано на підставі енергетичних навантажень.


Компанія Energy Consulting пропонує послуги з енергоаудиту та тепловізійної зйомки. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.