Переваги для здоров’я для проведення енергоаудиту вашого будинку

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

 

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Послуги з енергоаудиту можуть зробити більше, ніж просто знизити ваш рахунок за електроенергію. Вони також можуть поліпшити ваше здоров’я і безпеку перебування в будинку.

Бюджет нашої країни втрачає величезні суми на рік в результаті нездорового і неефективного житла.

Просто провівши енергетичне обстеження свого будинку, мешканці можуть не тільки скоротити свої рахунки за електроенергію, але і поліпшити своє здоров’я і здоров’я своєї родини.

Основною метою проведення енергоаудиту будинку є визначення способів підвищення енергоефективності будівлі. Це робиться саме для багатьох сімей з низькими доходами, які не здатні оплачувати величезні рахунки за послуги обігріву будинку.


Розгляньте 3 основні переваги проведення енергоаудиту

Чадний газ
Окис вуглецю або чадний газ являє собою безбарвний, без запаху газ, який може бути смертельним в певних дозах. Газ виробляється в будь-який час, коли горить паливо і може завдати шкоди як людям, так і тваринам. Щоб запобігти отруєнню чадним газом в приміщенні, працівники з енергоаудиту перевіряють печі і каміни на витік газу, і встановлюють аварійні сигнали для диму і чадного газу в будинку.

Стрес

Проведення енергоаудиту може зменшити стрес жителів, посилюючи доступність електроенергії і почуття безпеки, впевненості в завтрашньому дні. Після отримання послуг з енергоаудиту жителі повідомили, що спали краще і продемонстрували підвищений рівень сил і енергії.

Астма
Астма є небезпечним захворюванням для дітей шкільного віку. Дослідження показують, що поліпшення циркуляції повітря в будинку, такі як герметизація, ізоляція і поліпшене обладнання для обігріву та охолодження будинку, можуть знизити ймовірність виникнення астми в мешканців будинку.

Після того, як в будинку провели енергоаудит і втілили всі рекомендації в життя, люди з астмою відзначили меншу кількість госпіталізацій і викликів невідкладної швидкої допомоги. Вони також повідомляють про те, що протягом попереднього року було менше робочих днів, які вони пропустили з причин хвороби.


Як дізнатися що потрібен енергоаудит

Ви отримуєте величезні рахунки за електроенергію та опалення будинку, але при цьому не отримуєте тепла і затишку в приміщенні? Тоді це перша ознака того, що енергоресурси використовуються неефективно.

Хочете дізнатися де саме і з якої причини на утримання будинку неефективно витрачається енергія і ресурси (тепло, вода, світло)? Звертайтеся в компанію Energy Consulting і ви отримаєте всі відповіді на те, куди направити ваші старання для запобігання витоку тепла.


Щоб дізнатися більше про те як замовити енергоаудит телефонуйте в компанію Energy Consulting за телефонами вказаними на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.