Переваги енергоефективних вікон

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Ознайомтеся зі всіма перевагами енергоефективних вікон та заощаджуйте енергію та гроші.

Визнайте, що незважаючи на те, що вашим старим вікнам більше 20 років, і, очевидно, що вони неефективні, але ви ніколи не наважувалися замінити їх просто тому, що не хотіли витрачати зайвих грошей. Ви жили з цими вікнами довгий час, та просто використовували додатково ізоляційні жалюзі та штори, щоб зберегти комфорт в зимові холодні дні. Ці методи, безумовно, є бюджетними, але не в порівнянні з ефективністю нових вікон. Велика кількість тепла втрачається через поверхню вікон. Пам’ятайте, що  не будь-яке металопластикове вікно є енергозберігаючим.

Якщо одного дня ви помітили тріщину на склі чи шпарини біля одного з вікон, це явна ознака того, що потрібно щось з цим робити. У вас вже нема вибору – потрібна заміна вікна. І якщо для вас важлива гармонійна обстановка в будинку, краще замінити всі вікна одночасно.


Параметри енергоефективних вікон

Сподіваємося, ви добре розумієте, як енергозберігаючі вікна можуть покращити рівень комфорту в домі, а також вплинути на рахунки за комунальні послуги. Ми живемо в такому кліматі, що бувають і дуже холодні зими до -25 градусів морозу, і  гарячі літні дні до 35 градусів тепла – таким чином, тип вікна, який ви обирете, повинен забезпечити комфорт в будинку.

Як підібрати правильні вікна:

  • Вікно повинне запобігати втратам тепла, яке виробляється у приміщенні.
  • Вікна повинні мати звукоізоляційні властивості. Мінімальний показник звукоізоляції 30 дБ.
  • У закритому положенні вікна не повинні пропускати вологу та повітря.
  • Для збереження герметичності склопакет по периметру повинен мати 2 контури герметизації (загальна товщина герметизуючого шару по периметру склопакету має складати не менше 9 мм). Герметик повинен мати санітарно-епідеміологічні висновки.
  • Скло повинне відповідати ДСТУ, що його регламентує.
  • Склопакет повинен утримувати теплозберігаючі властивості при температурі приміщення не менше 5 градусів та відносній вологості повітря не більше 60%.
  • Для кращої теплоізоляції у склопакеті використовується інертний газ, об’єм заповнення становить 95%. Газ повинен відповідати ДСТУ за своїм складом та чистотою.
  • ПВХ-профіль відповідно до ДСТУ поділяється на 2 класи: А та Б. В класифікацію покладено товщину лицьової стінки профілю. Для класу А – не менше 2,8 мм, для класу Б – не менше 2,5 мм.

При заміні вікон використовуйте конструкції рам з провітрювачами, або з функцією мікропровітрювання. Найбільш оптимальним є використання мембранних селективних провітрювачів.

Вікно, яке забезпечує ощадне використання тепла, повинно мати 2 або 3 скла, та якомога більшу відстань між склом, заповнення камер між склом аргоном або іншим легким газом, відбиваюче покриття, яке запобігає втратам теплоти випромінюванням із приміщення. Таке вікно забезпечує проникність у приміщення сонячного світла, необхідний повітрообмін і економію теплоти. Виробники вікон, склопакетів, ПВХ-профілю повинні надавати гарантійні зобов’язання.

Детальнішу інформацію отримуйте у місцевих фірм, які допоможуть вам у виборі ефективних вікон та забезпечать якісний монтаж.


Дізнавайтеся інші способи заощадження енергії з нашого блогу Energy Consulting. Пропонуємо енергоаудит, тепловізійну зйомку та енергоменеджмент. Вартість наших послуг.

© 2019 Smarty.