Переваги конструктивних ізольованих панелей

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Конструкційні ізольовані панелі (SIP) – збірні конструкційні елементи, які використовуються для виготовлення стін, перекриттів, підлог і дахів. Виготовлені з піноізоляції, закріпленої між двома шарами структурної дошки, SIP забезпечують більш герметичне житло, ніж стандартний каркасний будинок. Це створює більш спокійний та енергоефективний внутрішній простір.


Надійна ізоляція

Різні типи ізоляції можуть використовуватися в SIP у будинках. Найбільш поширеним ізоляційним матеріалом є пінополістирол або пінополіізоціанурат. Ізоляцію піноматеріалу додають між двома листами плити (інженерний деревообробний продукт, що утворюється шляхом укладання ниток деревини в певних орієнтаціях) для створення герметичної пломби. SIP, виготовлені на основі соломи, є стійкою альтернативою піноізоляції, але вони важчі та менш ефективні.

SIP можуть бути виготовлені у різних розмірах та товщині відповідно до вимог будівлі. Основна перевага використання SIP в новобудовах – це легкість, з якою панелі вкладаються разом.

SIP коштує приблизно на 15% більше, ніж стандартні рами. Проте жорстка ізоляція може призвести до скорочення витрат на енергію на 12% -14%. Початкові інвестиції, як правило, найбільше стосуються нових будівельних зусиль. Панелі володіють чудовим теплозахистом (будинки з SIP панелей набагато тепліші будинків з цегли, газобетону, дерева. Особливо це яскраво проявляється холодною зимою).


Переваги SIP

  • Пропонована ізоляція по SIP краще в порівнянні з традиційними методами будівництва
  • SIP може запропонувати економію енергії
  • Від 12% до 14% використовуючи SIP, можна побудувати більш герметичний блок
  • SIP надзвичайно міцні, енергоефективні та пропонують економічно вигідну альтернативу
  • SIP заощадить вам гроші швидше
  • Скорочення кількості відходів та робочої сили
  • Плоскі поверхні для роботи
  • Ніякої кривизни через сушіння матеріалу
  • Структурні інтегровані панелі можна використовувати в стінах, підлозі і даху
  • 22 травня 2007 року в Міжнародний житловий кодекс (IRC) були прийняті структурні ізоляційні системи настінних панелей

SIP панель, виконана за правильною технологією, створена з сучасних хімічних компонентів, гарантує відсутність при експлуатації шкідливих для здоров’я людини сполук і випарів. Виробництво SIP – практично безвідходне і економічно вигідне. SIP панелі зараз активно застосовують як в промисловому і житловому будівництві, так і при зведенні навчальних і медичних установ.


Професійне проведення енергоаудиту допоможе вам економити на комунальних платежах. Замовляйте енергоаудит в компанії Energy Consulting. Вартість послуги дивіться тут. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.