Переваги світлодіодних прикрас та гірлянд

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Кожен з нас з радістю любить прикрашати свій дім до новорічних і різдвяних свят святковими ліхтариками та гірляндами. Також нас приваблюють яскраві мерехтливі вітрини магазинів та кав’ярень. Який ж вид освітлення до свят буде для нас найбільш енергоефективним? Звичайно ж пристосування з світлодіодними лампочками. Незалежно від того, чи використовуєте ви їх для свят або кожного дня просто тому, що вони нестримно веселі, легкі та є прекрасним прикладом світлодіодних продуктів.


Використання світлодіодів для декору

Світлодіодні святкові ліхтарики та гірлянди мають багато переваг перед звичайними лампами розжарювання:

  • Робота світлодіодних святкових гірлянд на одному дереві висотою 2 метри протягом 12 годин на добу 40 днів може заощадити на 90% і більше енергії у порівнянні з традиційними лампами розжарення;
  • Вони працюють довше: світлодіоди мають експлуатаційний період приблизно 20 000 годин, цього достатньо, щоб отримати 40 сезонів свят;
  • Вони не нагріваються, як лампи розжарювання, що знижує ризик пожежі та травмування;
  • Вони більш міцні, ніж лампи розжарювання. Лампи, як правило, виготовляються з твердого пластика, а не зі скла;
  • Оскільки світлодіодні лампи використовують меншу потужність, безпечніше під’єднувати безліч світлових наборів світлодіодних гірлянд без перевантаження настінної розетки;
  • Ціни також можуть відрізнятися, але якщо ви можете знайти їх на святковому ярмарку або на розпродажі після свят, ви також можете скористатися додатковою економією!

Сучасні люмінесцентні лампи продукують 50-80 Лм на 1 Вт спожитої електроенергії, тоді як звичайні лампи розжарювання – 12-15 Лм. Ефективність перетворення електричної енергії у світлову в лампах розжарювання становить приблизно 5%, а в люмінесцентних – від 20 до 50%. Термін експлуатації люмінесцентних ламп становить 8-10 тисяч годин.


Чи знайшли ви енергозберігаючі способи освітлення для свого дому? Перегляньте публікації нашого енергозберігаючого блогу.

Компанія Energy Consulting пропонує вам обстежити свій будинок, квартиру чи підприємство на ефективне використання енергії. Професійний енергоаудит та тепловізійна зйомка за доступними цінами. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.