Перевірка будинку на повітряні витоки

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Усунення повітряних витоків може зменшити витрати на опалення та охолодження і поліпшити комфорт у вашому домі. Найкраще цю роботу провести наперед: перед настанням літа чи зими.

Такі ж речі, які зберігають ваш будинок теплим взимку, можуть зберегти ваш будинок прохолодним і влітку. І найкращий час для роботи над цим – це навесні, коли вже не так холодно, але спеки ще нема. Це може бути хороший час, щоб подумати і перевірити, чи є у вашому будинку витоки повітря, які ви можете виправити. Ще більше інформації про ізоляцію будинку.


Будьте готові до будь-якої погоди

Витоки повітря викликають всілякі проблеми. Вони пропускають холодне повітря, коли холодно і гаряче повітря, коли надворі спекотно. Це все спричинює дискомфорт у вашому домі: потрібно вмикати обігрівачі або кондиціонер. Тріщини та негеметичність вікон спричиняють витік повітря, що рухається в/з вашого будинку, оскільки не забезпечується рівномірної та хорошої вентиляції.

Отже, як тільки у вас є трохи вільного часу (і погода дозволяє це зробити), перевірте герметичність повітряного ущільнення, щоб побачити, як можна краще контролювати вентиляцію у вашому домі. Навіть такі речі, як просте зароблення та ущільнення швів та тріщин, можуть призвести до гарного результату після того, як холоди нарешті минуть і ви будете готові до спекотної погоди. Такі речі не вимагають значних капіталовкладень і доступні абсолютно всім.


Статті від Energy Consulting, що стосуються енергозбереження, допоможуть вам підготуватися до будь-яких погодніх умов, щоб ваш дім став комфортним та ефективним цього року. Пропонуємо проведення тепловізійної зйомки та енергоаудиту. Детальніше про вартість послуг тут. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.