Підготовка будинку до весни

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Від заміни шин до перетворення будинку… Тепер саме час підготувати свій автомобіль, як і ваш будинок, для успішного початку весни.

Коли дні були холодними і сніжними, робити нічого не хотілося. Але ми всі готові залишити сувору зиму позаду нас в одному пакеті, заповненому холодом і грипом. Це означає, що зараз саме час подумати про підготовку до весни.


Поради для закриття зимового сезону

На веб-сайті компанії Energy Consulting ви можете знайти безліч порад для того, щоб зробити ваш будинок більш енергоефективним до тих пір, поки температура в ньому не стане оптимальною, а гроші залишаться у вашому гаманці. Одна зі стратегій, яку ви можете використовувати в своєму будинку, перевірити вікна на предмет протягів і наявність щілин, щоб скоротити витік тепла. Це легко зробити, недорого і, найголовніше, це працює!

Інша стратегія, яку ви можете використовувати протягом зими, полягає в тому, щоб термостат був на кілька градусів нижче звичайного, поки ви відсутні протягом дня. Він не тільки зменшує кількість енергії, яку ми використовуємо, але і корисно для наших відчуттів, щоб не потрапити в гаряче повітря з холоду вулиці. Крім того, це простий крок, який може заощадити до 10% на рік при нагріванні і охолодженні.


Зустрічайте весну

Але в міру того як зима йде, ви почнете думати про весну і зробите велике прибирання в будинку. Ви можете почати з ваших електроприладів. Якщо у вас виникли спокуси купити нові електроприлади, перевірте їх енергетичний рейтинг. Це допоможе пояснити фактичні витрати приладу. Також подумайте, як довго буде працювати прилад. Якщо вам потрібно замінити його через кілька років, це, ймовірно, не врятує вас.

Навіть якщо ви не заміните свої електропристрої, ви можете перевірити їх налаштування. Обслуговування вашого приладу може бути хорошим варіантом, і це також покращить його енергоефективність.

І те ж саме стосується і вашої машини. Крім того, що можна замінити масло, подумайте про перевірку стану шин. Скористайтеся можливістю, щоб перевірити всі речі, які накопичилися у вашому автомобілі протягом зими, адже це додаткова вага.

Ви також можете подумати про озеленення навколо свого будинку, щоб ви створити тінь на півдні і заході – сторони, які отримають максимум тепла від денного сонця. Якщо ви живете в квартирі з південними або західними вікнами, подумайте про те, щоб почати закривати фіранки або жалюзі вдень, щоб обмежити сонячний нагрів, коли температура зовні піднімається. Звичайно, в хороші дні ви можете залишити вікна відкритими і повністю відключити тепло (або кондиціонер).


Слідкуйте за сайтом Energy Consulting – буде маса пропозицій про те, як ви можете економити енергію і гроші, оскільки зима поступається місцем весні. Наша компанія працює по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях. Раді допомогти вам навчиться правильно економити і зробити ваш будинок енергоефективним.

© 2019 Smarty.