Підготуйте дім до холодних днів!

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Присвятіть кілька днів на тиждень турботі про свій будинок – підготуйте його до того, як настане холодна погода. Набагато приємніше робити всі справи, коли сонце зігріває вас останнім теплом цього року.


1. Очистіть водостоки

Все листя та гілки, які нападали під час дощів та накопичилися у водостоках, потрібно прибрати. Якщо залишити все так як є, забиті жолоби та стічні канали можуть блокувати витік води та створювати намерзання льоду зимою. Позбавте себе проблем у майбутньому, просто займіться очищенням водостоків прямо зараз.


2. Усуньте витоки повітря

Ми багато про це говоримо, але для енергозбереження це надзвичайно важливе питання, щоб у вашому домі не було витоків повітря. Тепле повітря знайде будь-які тріщини і може змусити систему опалення працювати інтенсивніше, цим самим збільшити витрати, щоб нагріти ваш будинок. Використовуйте герметик для закриття тріщин та отворів між стаціонарними компонентами будинку, такими як дверна коробка чи віконна рама.


3. Перевірте роботу печі

Якщо у вашому будинку пічне опалення, спробуйте перед настанням дуже холодних днів розтоплювати її ненадовго. Це допоможе вам краще зігріти приміщення, коли стане справді холодно. Але перед цим перевірте димохід, очищайте піч щорічно кожної осені. Накопичення сажі може призвести до того, що ваша система працюватиме менш ефективно або потенційно може стати пожежонебезпечною. Очищення та перевірка зменшать ризики задимлення. Це також заощадить вам гроші та енергію щомісяця!


4. Перевірте вентиляцію

Вентиляція часто виходять з поля зору, адже вона може виходити в мансарду або в підвал, але будинок з центральним опаленням може втратити близько 20% повітря, що рухається через систему вентиляції. Переконайтеся, що ваша вентиляція працює правильно.


5. Вуличне освітлення

Осінніми та зимовими місяцями є менше денного світла. Ми знаємо, що всі прагнуть заощаджувати електроенергію, але ми не хочемо падати під час перенесення продуктів з автомобіля. На щастя, ви все ще можете використовувати свої світильники, не витрачаючи грошей і енергії. Оскільки світильники на вулиці, як правило, залишаються на тривалий час, купуйте енергоефективні лампи, щоб освітлити ваші відкриті альтанки або веранди, можна заощадити багато енергії. Існують світлодіодні прожектори, здатні протистояти снігу та дощу. Як додаткове енергозберігаюче зусилля, шукайте продукти, що постачаються з автоматичним датчиками вимкнення при денному світлі та датчиками руху.


Холодна погода спонукає нас до дій, і використання цих порад допоможе вам залишатися у теплі та затишку, а також зберігати енергію та гроші у вашому домі. Налаштуйтеся на те, щоб ваш будинок був готовий до осені та зими!

Інвестиції в енергозберігаючі технології зараз, можуть заощадити вам гроші. Energy Consulting пропонує енергоаудит квартир, приватних будинків та підприємств. Скористайтеся нагодою обстежити свій будинок на предмет витоків повітря чи втрати тепла. Ціни на наші послуги перегляньте тут.

© 2019 Smarty.