Підготуйтеся до спекотного сезону

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Стельові вентилятори – це чудовий спосіб ефективно охолоджувати ваш будинок влітку.

Ми всі з нетерпінням очікували закінчення зими, нарешті, прийшла весна. Після снігопадів та морозів, цвітіння дерев не може не тішити. Але з більш теплими температурами, ваше звичайна занепокоєння щодо енергоефективності вдома продовжується. Хоча навряд чи вам доведеться на довгий час зараз вмикати кондиціонер, підготовка до неминучого довгого і жаркого сезону також не менш важлива. Нижче ви знайдете кілька простих способів підготувати свій будинок до високих температур навесні та влітку.


Використовуйте стельові вентилятори

Щоб уникнути ввімкнення кондиціонера та не збільшувати рахунки за комунальні послуги, існує безліч стратегій, які допоможуть вам заощадити енергію навесні та влітку та забезпечувати комфорт та прохолоду у вашому будинку. Стельові вентилятори це гарне енергоефективне рішення.

Стельові вентилятори можуть охолодити повітря і використовувати при цьому набагато менше енергії, ніж кондиціонер. Просто пам’ятайте, як і будь-який пристрій, вентилятори потрібно використовувати тоді, коли вони насправді потрібні. Тому обов’язково вимкніть їх, коли вийдете з дому.

Ви можете дізнатись більше про ефективні методи охолодження.


Ремонт приладів

Завжди тримайте свій кондиціонер у справному стані та перевіряйте щорічно фільтр. Звертайтеся до місцевої компанії з технічного обслуговування або самостійно очищайте їх. Також обов’язково замінюйте фільтри у віконних кондиціонерів або вимивайте їх. Вивчіть принцип дії таймера на будь-якому пристрої, який працює безперервно для оптимальної ефективності. Ви можете дізнатись більше про роботу та обслуговування вашого кондиціонера, випарного охолоджувача з нашого блогу. Для кімнатних кондиціонерів ознайомтеся з цими порадами щодо ефективності.


Вимкніть техніку, яка створює додаткове тепло

Приготування їжі в духовці може збільшити тепло не тільки на вашій кухні, але і у вашому будинку. Використання мікрохвильової печі або мультиварки для приготування їжі може суттєво знизити тепло у вашому будинку. Якщо дозволяє погода, ви також можете приготувати їжу на грилі в дворі.

Ще одна порада: розміщуйте прилади які виділяють тепло (лампи, телевізори та приладдя для приготування їжі) подалі від кондиціонера та вентилятора.


Дізнайтеся більше способів заощаджувати енергію з енергозберігаючих весняних та літніх порад. Пропонуємо енергоаудит, енергоменеджмент та тепловізійну зйомку. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.